NPC – Patrick Ross

Jméno: Patrick Ross
Věk: 29
Zaměstnání: primus
Vzhled: Patrick nebyl vybrán na svou funkci náhodou. Při pohledu na něho na vás působí velmi sympaticky a jako člověk, kterému byste se mohli svěřit se všemi problémy. Takový pocit vyvolávají hlavně jeho modré oči a úsměv, který se dá přirovnat k bezstarostnému dětskému, kterému dokážete uvěřit, že je opravodvý a ne falešný. Světle hnědé vlasy mu dodávají trochu rošťáctví, díky rozcuchanému stylu, který si ale úmyslně vytváří. Lidé k němu vzhlížejí. Působí milý, přátelským dojmem a tak si nikdo nemyslí, že by před nimi mohl skrývat velké tajemství. Svou výškou převyšuje většinou spoustu lidí. Není silný, dá se o něm říct, že je vysportovaný, ale ne nijak přehnaně. Prostě se nepřejídá hamburgery a mastným jídlem. V jeho šastníku najdete především košile. Od formálních po obyčejné domácí flanelové. Samozřejmě, že má spoustu obleků a taky docela slušnou sbírku kravat ale nemá na svého strýčka.


Charakteristika: Přes nelehké dětství, které ho moc nepoznamenalo díky jeho silné vůli je velmi laskavý člověk, který rád naslouchá ostatním lidem. Rád se seznamuje s novými lidmi, kterým chce vždy pozorumět a vcítit se do nich. Nerad dává své city najevo, když je na veřejnosti, ale před svými přáteli si občas i rád postěžuje či svěří své myšlenky, které ho tíží. Je to velký extrovert, ale bývaly doby, kdy byl velmi uzavřeným člověkem, hlavně v pubertě, kdy svou duši nikomu neotvíral a vlastně do teď tuto vlastnost tolik neovládá, jak by chtěl. Většinou má dobrou náladu ale jsou dny, kdy by se nejradši zavřel někde sám v pokoji a díval se ke stropu, kde by si urovnal myšlenky, jenže práce je tu vždy a bere ji jako poslání, tedy se jí věnuje vždy naplno, když zrovna kolem něho neprojde jeho nenaplněná láska.
Historie: Sympatický mladý primus, který je miláčkem všech obyvatel neměl nejlehčí dětství. Ve škole byl šikanován a ponižován díky tomu, že jeho otec zastával funkci primuse a jeho matka byla výraznou šedou eminencí v politice, která byla dost propíraná. Přesto vyrostl z toho ne moc poznamenaný a má lidi ve svém okolí rád. Naučil se je mít rád, díky svým rodičům, kteří mu od malička vštěpovali do hlavy, že lidé se mění a nikdo se nenarodil jako zlý člověk. Ve 27 se stal primusem, což otřáslo jeho dosavadním životem, který vedl velmi bezstarostně. Najednou měl veliké břímě, od té doby má odpovědnost za všechny obyvatele tohoto území a snaží se být jejich vzorem. Aktivně chodí naslouchat lidem do kaváren, barů, restaurací a klidně ho potkáte bez ochranky i na jiných místech, což obyvatelstvo si dost cení. Od dětství se zná s nynější primuskou Amber Reed, ke které něco cítí, ale nedokáže do dnešního dne popsat co to je. Jeho strýčkem je mocný Michael Darby, který řídí důlní průmysl.

Napsat komentář