Nicholas Theo Campbell

Přezdívka: Lulu
Jméno: Nicholas Theo Campbell
Věk: 23 let
Zaměstnání: Barman
Vzhled: Theo ve vzhledu poměrně dost vyniká. Už jen svou výškou, která činí okolo 190 cm a vypracovanou postavou, okořeněnou o trochu té exotiky díky snědé pleti. Na první pohled člověk, kterému byste jen neradi zkřížili cestu. Rysy v jeho tváři jsou tvrdé, přesné. Vždycky poznáte, když se mu něco nelíbí a kdy ho naopak něco zajímá. Vyhýbavé pokrčení ramen a uhýbání pohledem jsou pro něj urážlivá gesta. On sám má velkou gestikulaci, zvučný hlas a uhrančivý pohled. Tmavé černé krátké vlasy mu lemují hranatý obličej, kterému dominují zejména tmavé hluboké hnědé oči, před kterými se dá jen těžce utéct.
Má rád řád a tomu odpovídá i jeho oblékání a styl. Vždy ve tváři upravené lehké strniště a pohodlné čisté oblečení. Rozhodně se nebrání kravatám a košilím. Obvykle ho uvidíte s provokativním úsměvem na tváři, jak vás pozoruje a čeká na vaši reakci.

Charakteristika: Theo je hrozná hříčka přírody, věřte mi, nejde ho popsat pár slovy. Leckdy se chová jako taková malá časovaná bomba. Je to houževnatý, charismatický a sebevědomí mladík, který se s ničím moc nepáře a svou nadřazenost dává najevo. Nemá rád neupřímnost, lži a výmluvy. Upřímnost je jeho největší zbraní, kterou se neváhá použít. Pokud se mu něco nelíbí, řekne to, pokud mu někdo vadí, dá mu to najevo. Poměrně často má dobrou náladu, ale v očích se mu vždycky zračí ta provokace a rebelství! Jak on rád provokuje ostatní a rýpe si, kdy jen může. Je na první pohled sympaťák, ale hluboko uvnitř hnědých očí uvidíte, že rozhodně není andílek. Vždycky ví, co chce a snaží se toho dosáhnout všemožnými způsoby. Čiší z něj přirozená autorita, vyhledává společnost více lidí, hlavně žen. Není tajemstvím, že dámská společnost ho doprovází hodně často a také se často mění. Miluje zábavu a dobré jídlo. Na druhou stranu je to ale cholerik. Nechtějte toho člověka naštvat, často se uráží a často vybouchne. Klidná povaha to on není, v žilách mu proudí horká krev a nebojí se dát do křížku s jakoukoliv autoritou. Miluje výzvy, žádný úkol pro něj není nesplnitelný, a když už si zadá cíl, jde za ním, ať už to stojí cokoliv! Žádným tajemstvím není, že je hrozně zvědavý a lidé se mu často svěřují. Tak se tím dostává do různých potíží, ale to mu nevadí, adrenalin, ten naopak vyhledává! Je to vůdčí osobnost, mladík plný odhodlání.

Historie: Theo měl krásné, v rámci možností poklidné dětství. Vyrůstal ve velmi početné rodině Campbellů. Pět sourozenců z čehož on byl nejstarší. Čtyři synové a jedna dcera. Jako rodina by vždycky měli držet při sobě, ale u nich doma to tak nevypadalo. Pokud se do sebe jejich rodiče pustili, byla z toho dokonalá Itálie. Otec potom raději trávil veškerý čas v práci a máma utápěním v alkoholu. Místo, aby si sedli a společně to vyřešili, každý se schovával za lež a přetvářku. A tak se Theo začal chovat stejně jako oni. Staral se o mladší sourozence, ale pomalu a jistě přestával mít respekt k druhým. Přestával se užírat blbostmi a rozhodl se život žít naplno. Jako nejstarší opustil teplo domova ve chvíli, kdy dovršil 18 let. Chtěl se osamostatnit a nebýt na nikom závislý. Počátky šly ztuha, protloukal se životem, jak nejlíp dokázal, hledal smysl a taky ho našel. Smyslem jeho života se stala hudba a tanec. Táhl k němu už od malička, ale nikdy se mu nepodařilo dostat se na profesionální úroveň. Teď je Theovi 23 let, vystudoval hotelovou školu a dal se na barmana v jednom místním baru. Jeho práce ho baví, může se seznamovat s krásnými dívkami, kterých rozhodně není málo a dozvídá se vždy zajímavé věci. Tuhle drb, jindy pomluva, co z toho je pravda? Kdo ví. Nestará se o nic jiného, než o přítomnost a když nepracuje, přivydělává si učením tance v jedné škole.

Napsat komentář