Registrace

 
Pokud Vás zaujal náš svět v podzemí, budeme rádi, když se k nám připojíte!
 
 
Co pro to musíte udělat? Stačí jen přečíst přečíst si reálie a pravidla RPG, poté vyplnit registraci, kterou pak pošlete na náš e-mail.
 
A co že po Vás potřebujeme vědět?
 • Přezdívka – Vaše přezdívka, pod kterou budete vystupovat v chatu
 • Věk – Váš, ne Vaší postavy! 🙂
 • Kontakt – E-mail nebo FB. Dáme Vám vědět, až bude zveřejněn Váš profil, nebo pokud s Vaší registrací nebude něco v pořádku. Také Vám budeme dávat vědět ohledně všech změn, které by eventuálně mohly proběhnout.
 • Jméno a příjmení – Vaší postavy
 • Věk postavy – můžete si vybrat v rozmezí 15 až 38
 • Původ – jestli je z podzemí či z povrchu (konkrétně odkud, např. Chelsea, Londýn, Velká Británie či podzemí)
 • Zaměstnání / Student – pokud je Vaše postava mladá (15 – 25) a studuje, je jasné, že bude student.
  Každý člověk se musí něčím živit. Můžete si vymyslet cokoliv, např. doktor(ka), prodavač(ka), zdravotní sestra(bratr), bodyguard(ka), knihovník(ce), řezník(ce), novinář(ka) dělník(ce), učitel(ka), právník(čka), herec(čka), .. Fantazii se meze nekladou, jenom si uvědomte, že budete žít v podzemí, takže povolání jako plážový plavčík, surfař nebo správce majáku nepřichází v úvahu 🙂
 • Vzhled – vyberte si obrázek, fotografii. Na internetu jich je spousta. Nebereme kreslené obrázky ani gify. Může to být i známá osobnost, pokud se tu už nevyskytuje.
  Popište celkový vzhled Vaší postavy. Nebojte se rozepsat a popsat jakékoliv maličkosti – mateřská znamínka, pihy, jizvy, .. Můžete zahrnout i styl oblékání – jak domácí i společenský. Nebojte se zajít do podrobna. Čím více, tím lépe. Ostatní hráči si pak mohou udělat o Vaší postavě lepší představu.

  Pro lepší orientaci, zda-li se Vámi vybraná známá osobnost už na našem RPG vyskytuje, jsme připravili seznam všech již zabraných známých osobností (průběžně aktualizujeme ale raději se řiďte dle dostupných profilů).

 • Charakteristika – charakterizujte Vaší postavu. Žádný člověk se nedá popsat pár slovy. Rozepište se. Klidně uvěďte i určitou situaci v které se jak zachová. Nezapomínejte však na to, že nikdo není dokonalý a to ani Vaše postava. Každý má špatné a dobré vlastnosti. Nebojte se těch špatných. Při hře nezapomínejte držet se charakteru své postavy. Každý člověk se může změnit, ale aby se z extroverta najednou stal introvert, se vidí jen málokdy. Vyvarujte se tedy Mary Sue.
 • Historie – popište příběh Vaší postavy od narození až doposud. Můžete vypsat důležité události v životě Vaší postavy, kam chodil do školy, co prožil. Minulost dělá člověka takovým, jakým je. Proto se nebojte rozepsat hlavně v této části. Jestliže Vaše postava je z povrchu, bylo by dobré také zmínit, proč se přestěhovala Vaše postava do Gold Pitu.
 • Zajímavosti – pokud chcete mít v profilu uvedenou nějakou zajímavost, tajemství a nezahrnuli jste ho do charakteristiky nebo historie, připište jí sem. (není povinné)
 
Všechny registrace budeme číst. Pokud se nám něco nebude líbit, ozveme se Vám na e-mail (nebo něco na jiný kontakt, který jste uvedli v registraci), abyste případnou chybu opravili. Nebereme moc rádi krátké registrace. Snažte se opravdu co nejvíc rozepsat. Pokud si nevíte rady, nebojte se nás oslovit.
 
V souvislosti s tím, že chceme po Vás dlouhé registrace, chceme také, abyste psali delší příspěvky ve hře (nebojte se, žádný post na 1 A4).
 
Pro jistotu připomínáme, že každý hráč smí vlastnit maximálně 4 postavy.
 
 
Registrace zasílejte prosím na diggers.underground@gmail.com
 

Těšíme se na společnou hru!