NPC – Michael Darby

Jméno: Michael Darby
Věk: 39
Zaměstnání: primus, předseda představenstva důlní společnosti (překupník)
Vzhled: Na první pohled vás zaujmou jeho vždy dokonalé vlasy, o které si náležitě nechává pečovat v kadeřnictví. Na druhý pohled na vás působí jako vůdce a respektovaná osoba. Jeho osobnost dotvořují jeho vždy dokonalé zvyky v odívaní. Většinou ho uvidíte v drahém společenském obleku šitém na míru, což vyžaduje i jeho práce. Při hovoru z očí do očí si určitě povšimnete jeho hnědých kaštanových očí, které vyvolávají značný pocit nejistoty, což dokonale využívá při jednáních. Na ulici i ve velkém davu ho vždy všimnete díky jeho „žirafí“ výšce, která čítá kolem 195 cm a jeho mohutné svalnaté postavy, kterou udržuje běháním v parku spolu s boxováním v tělocvičně.

Charakteristika: Michael patří mezi ty typy lidí, kteří si zachovávají ledový klid v jakékoliv situaci. Pro něj je to nejlepší řešení. Nejenom, že tím přivede pár lidí k jistým akcím, které by jinak nevypluli na povrch, ale pomáhá mu to udržet si svou pověst přísného a neustupného chlápka. Považuje to za nejlepší způsob, jak otestovat člověka v krizové situaci. Podle toho se také s lidmi začíná bavit. Micheal je velmi tvrdý a rázný člověk. Většinou si nenechá do svých věcí od nikoho napovídat. Jeho rozhodnutí je to, které platí. V jednáních je nesmlouvavý. Není však neomylný a má své slabiny. Rozhodně jednou ze slabin jsou ženy. Moc dobře ví, že jsou to občas pěkné manipulativní mrchy, ale jaký muž by se ubránil pohledu na jejich tvary. Samozřejmě nejde jenom o vzhled. Pár lidí ho dokáže odzbrojit svými argumenty. Pokud někdo dlouho vytrvá, začne o jeho myšlence přemýšlet a uvolí se k diskuzi. Občas má všeho dost a stane se z něj pořádný bručoun. Komu se to ale nestává?
Historie: Narodil se do rodiny Darbyů, kteří byli v době jeho narození nejmocnějšími překupníky s diamanty. Jako malý byl poslán na povrch do Londýna, kde ho vychovávala jeho teta. Už v ranném věku bylo na něm vidět, že je nezdolný, ctižádostivý a vždy vůdčí osobnost ve všech kolektivec. Do vystudování Cambridge se nezajímal o problematiku businessu jeho rodiny s diamanty, jenže násilná smrt jeho strýčka ho velmi rozzuřila a rozhodl se vrátit do podzemí, kde pomáhal rozvíjet moc jeho rodiny v důlní společnosti, která slouží jako zástěrka pro nelegální obchod všech překupníků. Dnes stojí v čele této společnosti a řídí všechen obchod s povrchem. Má o 10 starší sestru a mladšího bratra, který je jeho spojkou na povrchu. Jeho synovec je primus Patrick Ross.

Napsat komentář