Brianne Avery Thompson


Přezdívka: Brie

Jméno: Brianne Avery Thompson

Věk: 20
Student: Studentka psychologie

Vzhled: Brianne je osoba, která se se svou výškou snadno ztratí v davu, měří totiž jen 164 centimetrů, čemu odpovídá její drobnější štíhlá postava, ovšem s tvary takovými jaké by měla dívka jejímu věku mít. Delší tmavě hnědé vlasy, které se někdy můžou zdát až černé, záleží na světle, jí spadají ve vlnách několik centimetrů pod lopatky. Nejčastěji je nosí rozpuštěné volně spadající přes ramena, přesto, že jí často padají do očí a překážejí jí, ale na to si už zvykla. Jen velmi zřídka si je stáhne do culíku nebo splete do copu, popřípadě vytvoří nějaký jiný účes. Její tvář je oválného tvaru s vystouplejšími lícními kostmi. Větší oči mandlovitého tvaru lemované hustými tmavě hnědými řasami mají zelenou barvu, ovšem kolem zorničky mají hnědavý nádech. Nad nimi se klene výraznější obočí, které tvoří menší oblouček. Drobný nosík jí pasuje akorát do obličeje a jeho špička připomíná takovou menší bambulku. Pod ním má asymetrické světle růžové rty, spodní ret má plný a horní naopak pěkně vykrojený. Brie má už odmalička menší jizvu na zádech pod lopatkou, kterou má již odmala a nepamatuje si přesně, jak k ní přišla. Další „zajímavostí“ na této drobné dívce je tetování na šíji krku, kde si nechala vyobrazit pět malých různě velkých hvězdiček. Styl Brianny, pokud se to dá vůbec nazývat styl, je různorodý. Nevyhýbá se dá se říci ničemu, kromě výrazných neonových barev, které by na sebe bezdůvodně rozhodně neoblékla, také se vyhýbá podpatkům, ale příležitostně si je vezme. Nejraději si však oblékne nějaké džíny, obyčejné tričko, svetr a botasky, v tomto jí asi potkáte nejčastěji, pokud je teplo džíny vymění za sukni nebo kraťasy.


Charakteristika: Brie už byla odmala ponořena ve svém vlastním světě plném své vlastní fantazie, přesto se nikdy nevyhýbala kontaktu s ostatními ba naopak. Sice se vždy najdou chvíle, jako u každého, že chce být sama a nerušena, aby mohla v klidu přemýšlet a odpočinout si, ale raději tráví čas s někým, to ovšem neznamená, že by byla ráda středem pozornosti, to rozhodně ne. Také však není tak, která by jen stála v koutě a jen vše tiše pozorovat, dá se říci, že je něco mezi tím. Projev, nebo cokoliv kde by měla být středem pozornosti před velkým množstvím lidí je pro ni doslova noční můra, v tu chvíli by nebyla schopná vydat ze sebe ani hlásku. Není upovídaná, že by druhé nepustila ke slovu, ale ráda mluví a nemá ráda ticho. Je už odmala také přátelská, milá, ochotná a připravená, vždy pomoci jak svým přátelům tak komukoliv kdo to zrovna v tu chvíli potřebuje. Má také smysl pro humor a často si neodpustí nějakou ironickou nebo sarkastickou poznámku. Dále je také neuvěřitelně tvrdohlavá, až se to zdá být někdy až nemožné, jak si stojí za svým názorem a nehodlá od něho upustit. Když si něco umane, tak to tak prostě jednoduše udělá. Jedná většinou bez rozmyšlení a následky řeší až později. Přísloví „Co na mysli, to na jazyku.“ by k ní rozhodně pasovalo, říká jen to, co si myslí i když pravda někdy bolí a ostatní jí za to nemusí mít rádi, ale to už je jí jedno. Dále se snaží nelhat, přesto jí občas nějaké ta menší lež ujede, komu však, ne?

Historie: Narodila se jedné noci jako poslední a v pořadí třetí dítě matce Julii Cecilii Thompson, za svobodna McWoodsnové a Georgovi Thompsnovi, kteří již měli předtím dvě děti, ovšem každý z jejich předchozího vztahu. Evangeline, která byla o jedenáct let starší a Benjamina, který byl starší o devět let. I přes věkový rozdíl a rozdílné rodiče si s nimi vytvořila krásné sourozenecké pouto, které by jim mohli závidět i jakýkoliv vlastní sourozenci. Samozřejmě se mezi nimi objevovali hádky, jako mezi všemi normálními sourozenci, ale jednalo se spíš jen o takové pošťuchování a provokování, které se bralo většinou se smíchem. Celá rodina si žila spokojeným a šťastným životem, Brianne navštěvovala mateřskou školku a její starší sourozenci základní školu, ale vše se změnilo ve chvíli, kdy se jejímu otci přihodila vážně autonehoda. Týden, kdy ležel v nemocnici v bezvědomí, bylo pro celou rodinu náročný, ještě víc potom bylo, když podlehl zraněním a zemřel. Jelikož jeho výplata tvořila značnou část rodinného rozpočtu, byl problém zaplatit vše potřebné, protože výplata Julie na to nestačila, tak prodali krásný velký dům, kde do té doby žili a přestěhovali se do menšího bytu. Matka Brie se z toho všeho začala psychicky hroutit, pořád si vyčítala, že nemůže poskytnout svým dětem, kterou potřebují. Proto se výchovy malé Brianne ujala její starší sestra a přitom se snažila, aby mohla Brie prožít poklidné dětství. Navštěvovat základní a potom střední školu jako obyčejná holka, což se i dařilo. Brie měla jeden z nejlepších prospěchů, proto nebylo překvapení, když pak získala stipendium, aby mohla pokračovat ne vysoké škole se zaměřením na psychologii.

Napsat komentář