Lauriel Priscilla Abellard

Přezdívka: Ester
Jméno: Lauriel Priscilla Abellard
Věk: 17
Povolání: Student. Jeví hlavně velký zájem o malbu a historii. Také jak sama o sobě tvrdí má spisovatelský talent, který ovšem ještě nikde krom svých sešitů neprojevila.
Vzhled: Lauriel je celkem malé (162cm) a štíhlé postavy a nedalo by se říct, že byla nějak zvláště obdařena ženskými tvary. Inu samotnou ji to nijak neovlivňuje a soustředí se tedy raději na svůj obličej, který si chce udržovat bledý a stejně tak i celou pokožku. Oči mandlového tvaru mají světle zelenou barvu s příměsí šedé, jsou skoro jakoby prázdné. Nos má úzký a hezky zakulacený, jen z boku je si lze všimnou hrbolku. Má malé a na pohled jemné rty zasazeny nad malou zakulacenou bradou. Obličej si snaží zvýraznit, co nejvíce hlavně používá světlé a jemně barevné stíny, nalepovací řasy, kamínky, linky, které protahuje někdy až k lícním kostem a tvoří z nich dekorativní obrazce. Většinou má nějakou malůvku na boku tváře. A hlavní dominancí jsou na Lauriel její nezvykle barevné vlasy s ofinou. Jsou dlouhé pod ramena a jejich barva je hodně bledá modrofialová, na jasném slunci se zdá, že se až ztrácí v bílém světle. Její oblečení netvoří moc duhové barvy a zaměřuje se spíše na obyčejné a jemné barvy. Tenisky, džíny, tílko a mikina s reálnou kočkou – v tom je vidět asi nejčastěji, hlavně v těch věcech se vzorem koček. Vždy se snažila být vzhledem viditelnější, než ostatní.

Charakteristika: Tahle holka umí spíš okouzlit svým vzhledem, než tím jaké je její charisma, jelikož pod tím, co lidi vidí, se skrývá spíše protivná nespokojená holka, která má sklony být velice arogantní a ironická. Patří k ní taky drzost a umíněnost, jelikož vleze snad všude, kam se nesmí. Nesnese též pocit, že by byl někdo zajímavější, než ona a tím by se dalo odhadnout, že je též sobecká, ale za to odvážná říct, co si upřímně myslí a to skoro každému. Lidské přítomnosti má někdy už plné zuby a raději se straní někde na opuštěná místa, kde má možnost plně prozkoumat svou mysl uspořádat si myšlenky v hlavě. Když ji někdo naštve nebo urazí, umí to v ní pořádně zacloumat a nikdy se neudrží a používá všechno, co má k dispozici, hlavně ruce, nehty a zuby. Když je na tom líp a nezačne se prát, umí lidi dobře odrovnávat slovně. Občas umí být také milá a usměvavá, tak jak se zdá. Kolikrát už také byla nazvána hloupou za své nepřijaté chování, ale pravdou je spíše opak, jelikož její myšlenky a někdy i slova zní velmi inteligentně a bystře. Hodně si všímá i nepodstatných detailů na druhých lidech a někdy toho umí i dosti využít. Zbožňuje pocit svobody a toho, že si může dělat, co chce. Přijde jí, že na tomhle světě, se ostatní moc zajímají o to, co druzí dělají a tak její počínání není lehké zvláště, když ona je se svým vzhledem tak nápadná.
Historie: Lauriel se narodila na štěstí do úplné rodiny, bohužel jako nejstarší a jediná dcera svých rodičů Miguela a Lisy. Bohužel proto, že po Lauriel přišla ještě banda neposlušných kluků a to celkem čtyř, Sebastiana, Christiana, Benjamina a zatím nejmladšího pětiletého Tobiase. Nebyla z toho nadšená, jelikož být nejstarší znamenalo o všechny se postarat a když rodiče odjeli pryč a po návratu do téměř zničeného domu to bylo všechno na Lauriel. Že je neschopná už slyšela snad milionkrát, ale hlavu jí to nedělalo, vždycky se někam vytratila, pokaždé ovšem sama. Nikdy nebyla moc oblíbená ani u kluků a u holek už vůbec. Nevěděla proč, ale snad kvůli její protivnosti, sobeckosti, rozmrzelosti? Nevěděla. A tak se z obyčejné blondýny stala „modrofialová zelenina“, jak jí říkali ve škole. Jenže ať jí to někdy vadilo nebo ne, rozhodně tím okolí chtěla provokovat a povedlo se jí to. Nerozuměla si kromě své početné rodiny snad nikdy s nikým a proto má také nejraději svou mámu, která stojí při ní a potom hned Sebastiana, který je mladší jenom o rok a půl, takže si sedly hodně i co se týče chování. Párkrát spolu provedli nějakou hloupost, či problém a společně se tomu vždycky smáli zatím, co podráždění dospělý nad nimi zlostně bručeli. Jenže teď už nejsou tak malý a zatím, co Lauriel sama objevuje skrytá zákoutí světa, tak Sebastian někde blbne se svojí bandou a ji nechal samotnou. Mrzí ji to a chybí jí všechny rošťárny, ale nyní se rozhodla soustředit se na to proč vlastně je historie divně krátká a zvláštně vynechává a proč některá umělecká díla jenom tak zničili, aby je nikdo už nemohl vidět? Otázek ohledně lidstva mívá plnou hlavu, ale někdy jakoby na to úplně zapomněla.
Zajímavosti: Je levák a tedy většinu činností dělá rukou levou. Věci, co neříká, za tajemství nepovažuje, prostě se jí na to nikdo neptal nebo nemá potřebu říkat, co se stalo, protože většinou to nejsou stejně dobré věci.

Napsat komentář