Vivian Aveline Volden

Přezdívka: Vicky
Jméno: Vivian Aveline Volden
Věk: 23
Zaměstnání: agentka bezpečnostní agentury
Vzhled: Je středně vysokého, možná až vyššího vzrůstu, něco kolem 175cm, je štíhlá ale její postava je zpevněná, snad až vytrénovaná. Má světle zelené, zařící oči v kterých se jí obvykle odráží nebezpečné jisky. Oči jí rámují dlouhé řasy a husté obočí, které dodává výrazu jejího obličeje trochu tvrdosti. Má vystouplé lícní kosti a dlouhé, světle hnědé, někdy blonďaté vlasy, ty má většinou rozpuštěné, jedině když je doma tak je má stáhlé gumičkou, důvod pro její rozpuštěné vlasy je poměrně jednoduchý, jednou nezvládla úkol, který dostala v práci a doplatila na něj jizvou na krk. Plné rty má snad vždy zvýrazněné rudou rtěnkou na kterou nedá dopustit, oči obtahuje černou linkou nebo černými stíny, které jejímu vzhledu připisují důraz. Vždy dbá na trochu elegance, v uších jí snad vždy zahlédneme drobné náušnice. Většinou na ní naleznete upnuté, tmavé džíny, tílko a černou koženou bundičku, často jí zahlédneme i v silonkách. Při některých příležitostech nedá dopustit na krátké, červené minišatky. I přes svou práci si občas neodpustí boty na podpatku.

Charakteristika: Vivian působí klidně a vyrovnaně. Vždy váží slova, která vysloví a za každé situace dokáže udržet chladnou hlavu. Má v sobě drzost,provokaci, šarm a eleganci. Snaží se kontrolovat takže většinou ví přesně co dělá. Nepůsobí ani tolik přátelsky a mile, na tváři má drzý, někdy skoro chladný úsměv a působí troufale, také taková je. I přes to, že se většinou kontroluje se docela často rozjíždí a to se z ní stává docela ukecaná a milá osoba, občas i zavtipkuje ale to je vážně málo kdy. Je nedůvěřivá a než získá v někom důvěru tak to trvá, ale vždy i přes to, že si k někomu vybuduje důvěru má svá tajemství. Nepatří ani mezi ty co by se roztrhaly pro to aby někomu pomohli ale co nesnáší je bezbrannost a nespravedlnost. Snad nikdy neuslyšíte Viv, že by přiznala svůj omyl, svojí chybu na to má v sobě moc hrdosti nebo chcete-li tak pýchy.
Často jí zahlédnete s cigaretou v ruce, ikdyž to nepřehání tak zrovna není zastánkyně dobrých mravů. A jedna z posledních věcí, Viv je chytrá přímo vychytralá a nebezpečná.
Historie: Narodila se do bohaté rodiny. Své matce Charlotte a svému otci Philipovi. Má bratra, dvojče. Většinou je to tak, že sourozenci drží při sobě a to nemluvě o dvojčatech. Vztah Viv a jejího bratra takový ale nikdy nebyl. Její bratr byl spíš snílek a umělec a ona? Přesný opak. Často mezi nimi byla rivalita i přes to jak byli rozdílní. On byl po své matce a ona po svém otcovi. Ve škole patřila mezi ty „drsné“ partičky už od mala a mezi učiteli jí moc oblíbená nebyla, milovala když učitele mohla opravit a většinou byla nejdrzejší z celé třídy. Viv ale nebyla nikdy hloupá a tak její známky i přes to všechno nebyly tak strašné. Čas plynul dál a ona i její bratr vystudovali střední školu. Její bratr se vrhl na vejšku zatímco ona přijala práci, kterou jí otec nabídl, vždycky doufala, že jí tu pozici nabídne. Dlouhou dobu byl majitel bezpečností firmy, ne jenom bezpečnostní firmy a Viv se dočkala a stala se jednou z jeho zaměstnankyň. Jednou když byla poslaná do akce, protože bezpečnostní firma v podzemí neznamená jenom „chránit bezpečnosti ostatních“ si nedávala dost dobrý pozor a málem jí to stálo život, na památku si odnesla jizvu na krku a od té doby je ještě opatrnější ale také krutější. Za svůj život se sblížila s pár muži, jednou byla zamilovaná a rozhodla se, že jí to stačilo.
Zajímavost: Viv je často ozbrojená vzhledem k jejímu povolání. Ač se to nezdá a málokdo by si to typnul Viv je romatička a touží po lásce, nikdy by to ale nepřiznala.

Napsat komentář