Lacey Donner

Přezdívka: Morgan
Jméno: Lacey Donner
Věk: 19
Zaměstnání: Lacey studuje na zdejší univerzitě medicínu, praxe ovšem mívá v místní nemocnici. Při svých studiích si však přivydělává v restauraci jako číšnice.
Vzhled: Lacey Donner se v davu jen tak neztratí, a to už jen díky její výšce. Dorůstá až do obdivuhodných 170 cm a na svou výšku je také právem hrdá. I když ji občas štve, že ji přirovnávají k žirafě, a to především ve chvíli, kdy nepohrdne svými oblíbenými vysokými podpatky. Štíhlou linii si udržuje pravidelným cvičením a zdravou stravou a nutno podotknout, že s tímto režimem nemá vůbec žádné problémy. Zkrátka si už zvykla. Díky pravidelnému cvičení se na jejím těle může mihnout nějaký sval, křivky nikolivěk. Geny se prostě nezapřou a při pohledu na Laceyinu matku byste zjistili, že Lacey zkrátka neměla co podědit. Je proto tedy plochá skoro jako prkno. Nutno podotknout, že si na to zase tolik nestěžuje. Nevyvinuté křivky ale neubírají na její kráse, takže i přestože skoro nikde nic nemá, lidé se za ní na ulici občas otáčí, většinou tedy zástupci mužského pohlaví. Na první pohled vás jistě zaujme její obličej oválného, skoro kulatého tvaru. Svět zkoumá a pozoruje čokoládově hnědýma velkýma očima, které se nejspíše staly největší dominantou její tváře. Oči lemují husté černé řasy, jež si často zvýrazňuje řasenkou. Nad očima se klene poměrně široké a husté obočí, co by bez pravidelného vytrhávání už bylo nejspíše srostlé. Z obočí vybíhá středně velký nos, sedící přesně do proporcí jejího obličeje. Pod nosem se nachází už jen plné, hezky tvarované rty, většinou zkroucené do menšího poloúsměvu . Její tvář rámují tmavě hnědé husté vlnité vlasy, které jí sahají až po zadek. Svojí kštici nosí většinou spletenou do složitého copu, který k ní už bezpodmínečně patří. Bez copu by to zkrátka nebyla ta Lacey Donner, jak ji znají její přátelé. Co se jejího stylu oblékání týče, nosí převážně elegantní oblečení, u něhož má ovšem jednu podmínku – musí jí perfektně sedět a nesmí nikde škrábat, kousat a kdesi cosi. Většinou ji spatříte v kratších jednobarevných šatech s delším rukávem a skládanou sukní. Jakmile však teplota klesne na nulu nebo pod nulu, většinou se uchyluje k tmavým úzkým džínům a halence, popřípadě elegantní košili. Pro případ, kdyby jí všechny šaty sežrala pračka, vzala by si na sebe legíny a nějaké to tričko nebo už výše zmiňovanou košili či halenku. Obouvaná chodí balerín nebo páskových bot. Jednou za čas obuje i tenisky. Pokud jde o doplňky, nijak extrémně se nezdobí. Na jejím prsteníčků bude však až do smrti trůnit diamantový prstýnek, který dostala od své matky, těsně před její smrtí, k desátým narozeninám.

Charakteristika: Ačkoliv se v jejím životě odehrála událost, která s ní dost otřásla, stále je to velice veselá a energetická dívčina. Do budoucnosti nahlíží vcelku optimisticky. Je poměrně dost pracovitá a občas nemá daleko k roztrhání se na několik částí, aby všechno stihla. Je velice tolerantní ke svému okolí a je ochotná se přizpůsobit ostatním. Když se však dostane do velkého sporu, neřeší jej jen slovy, občas dokáže zapojit i ruce a nad nějakým mužským chcípákem by možná vyhrála v pěstním souboji. Své ruce však do konfliktů moc nezapojuje a snaží se co nejvíce ovládat. Většinu záležitostí řeší s chladnou hlavou a skoro nic ji nevyleká, což její budoucí zaměstnavatel jistě ocení, protože její nastávající zaměstnávání to přímo vyžaduje. Všechno, co dělá se snaží dělat co nejvíce pečlivě a poctivě. Je to docela dost velká perfekcionistka a i když se jí nelíbí byť jen jediná maličkost, okamžitě ji upraví dle své představy. Ačkoliv je přátelská, moc přátel nemá, ale ty pravé kamarády bezmezně zbožňuje. Nikomu nedovolí jim zkřivit byť jen jediný vlásek na hlavě. Co se týče jejích zálib, miluje čtení čehokoliv, co má nějaký pořádný děj a více jak tři sta stránek. Pakliže ji omrzí čtení, s největší pravděpodobností se uchýlí k hudbě, nezáleží na jaké. Svůj naprosto dokonalý večer si představuje doma, zachumlaná v dece se zajímavou knihou a hrnkem teplého kakaa. Právě tento okouzlující nápoj si ji naprosto omotal kolem prstu a faktem je, že Lacey se už dříve stala oficiální závislačkou na kakau. Její denní dávka čítá dva větší hrnky a když má špatný den, dokáže vysát klidně i čtyři.
Historie: Lacey Donner se narodila v Gold Pitu do vcelku zámožné rodiny. Její otec byl podnikatel a matka pracovala v nemocnici jako chiruržka, ačkoliv se moc dobře vyznala i v mnoha jiných odvětvích lékařství. Nutno tedy podotknout, že se nikdy neměli vůbec špatně. Vyrůstala jako jedináček, ale její rodiče ji kvůli tomu zbytečně nerozmazlovali, za což jim nyní může být vděčná. Do svých deseti let vedla vcelku obyčejný život, přesto si ho však užívala plnými doušky. Byla tu pro každou lumpárnu a nikdy nezkazila žádnou legraci. Lacey byla v dětství opravdový dobrodruh a domů se zvenku vždy vracela s odřenými koleny, avšak s úsměvem na rtech. Ale právě ten desátý rok života se pro ni stal zlomový. Její matka onemocněla rakovinou prsu a právě na tuto nemoc posléze zemřela. A takovouhle ránu nedokázala unést. Chodit ven přestala a i stálý úsměv na rtech se náhle vytratil. Jediné, co ji po matce zbylo byly vzpomínky a prstýnek, který dodnes nosí jako upomínku na ni. Ale přes tu ztrátu se dokázali s otcem přenést a už tedy fungují docela normálně jako dřív.. V období puberty Lacey nijak zvlášť nerebelovala, pokud zrovna nemáte na mysli občasné potyčky s alkoholem. A právě v pubertě se rozhodla pro to, co chce v životě dále dělat. Pomáhat lidem. V tomto směru se inspirovala svou zesnulou matkou. Proto se po úspěšném složení maturity rozhodla jít studovat medicínu na místní univerzitě.

Napsat komentář