Výsledky voleb do Rady města Gold Pit

Výsledky voleb do Rady města Gold Pit

Drama v Gold Pitu skončila před necelými 17 hodinami a výsledky jsou už na světě!

Měli jsme možnost, jako občané nebo residenti Gold Pitu volit do Rady města a také prefekta Gold Pitu. Většina médií v Gold Pitu, i ve světě se upínala hlavně ohledně souboje o místa prefekta.
Nakonec duel o pozici prefekta vybojoval Henry Clarkson (51,6%). Nick Daniels získal 48,4% hlasů, které ale nakonec nebude stačit v počtu hlasů ani na místo radního. První exit pools nasvědčovaly tomu, že Henry Clarkson neobhájí svůj mandát a Nick Daniels jej překoná. Během sčítání hlasů, na 95% přiznal Nick Daniels svou porážku a pogratuloval svému někdejšímu šéfovi v Tajném spolku. Henry Clarkson poděkoval svému volebnímu štábu a také svým příznivcům. Připomněl, že Daniels už nemá své místo na Prefektuře a nemá čekat od něho trafiku.
Prohra Nicka Danielse umocnila navíc porážka Michaela Darbyho (8,89%), který se nedostal do Rady města spolu s Chrisem Clarksonem (8,89%), který je bratrem opět zvoleného prefekta.
Do Rady města se dostali Ira Divine (největší počet hlasů – 15,56%), Andromeda Carter (15%), Carl Hamilton (13,89%), Gordon Hardy (13,89%), Joe Kindle (12,22%), Jim Dalton (11,67%).
Radní složí slib toto úterý a zítra zasedá naposled stará sestava Rady města. Prefekt složí svůj slib už zítra. Rozhovory s novými radními a jejich pocity po zveřejnění výsledků přineseme během týdne.

Napsat komentář