Volby v Gold Pitu do Rady města – srpen 2094

Jak už jistě víte, v Gold Pitu, se od pátku do půlnoci na neděli, konají volby. Tyto volby budou mít vliv na současnou dějovou linii, která se pozvolna rozvíjí a po prázdninách bude jasno, kam bude i díky ní směřovat dále naše RPG.

Jak bylo řečeno, od zítřejšího dne budou volby v Gold Pitu. V tomto článku se dozvíte, koho budete moci volit, jak budete volit jako hráči za své postavy a také, jak to ovlivní dějovou linii a také o co tu také jde. Někteří hráči do teď neví, o co jde v současné době v Gold Pitu, takže tento článek snad také pomůže se orientovat v současné situaci, která tu panuje.

Koho volit?

Volba spočívá ve zvolení radních do Rady města a také prefekta, který má moc omezený právě radními, kteří ho mají kontrolovat. Má výsadní postavení v reprezentaci Gold Pitu navenek ve světě, rozhoduje o strategii Gold Pitu, má v rukou tajnou službu a polici a má 1 hlas v Radě města. Jinak nemá žádné výsadní postavení oproti radním. V radě zasedá 7 členů (1 prefekt, 6 radních), kvůli snadšímu rozhodování.
Kandidáti na prefekta (1)
Henry Clarkson
Nick Daniels
Kandidáti na radní (6)
Andromeda Carter
Chris Clarkson
Jim Dalton
Michael Darby
Ira Divine
Carl Hamilton
Gordon Hardy
Joe Kindle

Jak volit?

Voleb se bude moci zúčastnit voleb každý obyvatel tohoto města. Poražený kanadidát ve volbě prefekta, který dosáhne 2. místa, se stane automaticky pátým zastupitelem, jestliže dosáhne alespoň na úroveň hlasů zvoleného zastupitele na posledním místě žebříčku.
Volba probíhá vyplněním ankety na tomto odkazu – http://www.survio.com/survey/w/Y9A6M6G0V5Z3V4F6B
Hlasování je do soboty 23:59. Odpovědi, které dojdou později, jsou neplatné.

Dějová linie

Na začátku roku se pozvolna rozjela nová dějová linie, už dokonce 4., za skoro tříletou existenci tohoto RPG. Minulá dějová linie se točila kolem toho, jak policejní prezident Ben Watson se chopil moci v Gold Pitu a vymazal všemi prostředky své protivníky se svými věrnými (Anthony May a Alexander Esteban). Úhlavním nepřítelem Watsona se tedy stal Tajný spolek, který odvrátil v první dějové linii primusy, kteří Gold Pit drželi v nevědomí ohledně „povrchu“ (nadzemní svět). Tajný spolek se stal opět hybnou silou v odvrácení návratu starých pořádků. Do čela Tajného spolku se postavil Henry Clarkson, který byl zvolen jako prefekt Gold Pitu a byl poté odstraněn Watsonem, který měl po boku Gordona Hardyho, který byl jeho pravou rukou. Vše se podařilo zvrátit jak díky nejasnému financování Tajného spolku (nákupy těžkých zbraní, placení agentů v Gold Pitu), tak i agent v osobě Nicka Danielse, kterého dosadil Watson do funkce šéfa tajné služby. Daniels pracoval tedy pro Tajný spolek a záměrně kazil záměry Watsona ovládnout celý Gold Pit a Tajný spolek měl šanci odstranit Watsona od moci.
Nová dějová linie tedy se rozvinula ze začátku návratem Clarksona do vedení Gold Pitu, který měl a má dovést Gold Pit do zmíněných voleb. Jenže tu byly jak menší tak i větší skandály. Jako stavba kasín od sponzorů Tajného spolku, tak i otevření strip baru či alkoholismus samotného prefekta. Volba jeho radních, která má v rukou všechnu moc také nebudila moc důvěry a navrátilo to pocity z období vlády Watsona, tak i primusů. Ironie se skrývala v tom, že ten, který chtěl změnit Gold Pit měl pomalu Gold Pit vrátit do starých pořádků. Aspoň podle těchto kroků. Tajný spolek, kam větišna postav patří nic nedělá, do vedení se vrátil zakladatel Patrick Ross, bývalý primus a starosta a nic se neděje. Mezitím kudlu do zad vrazil Clarksonova pravá ruka, Daniels, a hodlá kandidovat sám na prefekta. Co bude dál? Jak dopadnou volby, tak podle toho také dopadne Gold Pit. Ale vypadá to zatím tak, že Gold Pit bude mít spousta problémů s novým organizovaným zločinem, pasáctvím, rozsáhlým gamblerstvím a soustřeďování majetku do jedných rukou. Tedy do rukou vlastníků kasina v Jižní periferii…

Odpovězte prosím na anketu níže ohledně dne konání akce. Díky!

Napsat komentář