Den sousedských vztahů

Tradiční akce v Gold Pitu se bude konat i letos v srpnu!

Tato akce, která se koná každý rok po světě v letních měsících a i letos, už potřetí, se tato akce koná pod záštitou Prefektury, která platí občerstvení a vyhrazuje i prostory v místech konání s ochrankou.
I minulý rok se tato akce setkala s uspokojivým úspěchem a sousedi se začali čím dál více rádi, což se jen tak nevidí. Tato akce je obrovskou příležitostí pro starousedlíky se seznámit s novými lidmi, kteří se sem stěhovali z povrchu nebo z jedné čtvrti do druhé!
Tato akce se bude konat v obou čtvrtích Gold Pitu, tedy v Západní, tak i Východní obytné zóně. Pro ty, kteří se této akce nezúčastní je rezerovaná Jižní periferie, kde se mohou vydovádět ve vodě.
Akce se přimárně zaměří na Západní obytnou zónu, kde se koná akce v parku poblíž této obytné zóny, kvůli příjemnému prostředí, místu na sezení a grilování. Počasí má být na tento den slunečný a nemá pršet ale kdo ví…
Samozřejmě se této akce mohou zúčastnit postavy z obou čtvrtí a je to úžasná příležitost k tomu, aby se nové postavy (resp. hráči) poznaly s ostatními!

Dole hlasujte o termínu další akce!

Datum05. srpna – pátek
Časod 19:00
Místo konáníPark
VypravěčNe, ale možná se objeví…

Svou účast potvrďte prosím co nejdříve!

Těšíme se na Vás a na společnou hru!
Publikováno v Akce

Napsat komentář