Matthew Anderson

JménoMatthew Anderson
Věk46
Zaměstnánímoderátor zpráv na BBC, filantrop a bývalý radní v Gold Pitu
Místo pobytuChelsea, Londýn, Velká Británie
PůvodChelsea, Londýn, Velká Británie
Stavženatý
AvatarDavid Tennant
Tento chlapík středního věku, který nejspíše zažívá druhou mízu, Vás zaujme na první pohled svými vlasy, které si buď nechává naprosto neopečované po ránu (takže každý pramínek lítá na druhou stranu) nebo to přežene a nageluje si je působí moc upjatě až starosvětsky.
Na ulicích tohoto 182 centimetrového moderátora většinou uvidíte v dobře střiženém modrém či černm obleku, doplněnou bílou košili s nějakou kravatou. To bývá ale spíše, když vyběhne ze studia televize a projde se ve městě či si jde pro kafe do místní kavárny. V osobním životě, kdy má zrovna volno, což je sporadické, se rád obléká velmi neformálně – tričko s nápisem, tmavé džíny a nějaké Converse tenisky na nohou, v zimě byste ho viděli v modré myslivecké bundě, kterou si oblíbil před několika málo lety při honech v Manchesteru, kde byl s kolegy.
Když si sednete s ním u kávy či u piva v baru, určitě si všimnete jeho očí, které vypadají pořád velmi dětsky a můžete v nich vidět jiskru hravosti, mladé duše a trocha bláznovství, které si uchoval ještě ze svého mládí.

Tento známý moderátor z Velké Británie, který přijal práci v Gold Pitu, se narodil v Londýně, ve čtvrti Chelsea, který je proslulý svým fotbalovým klubem. Pochází z rodiny, kde jeho otec pracoval v FC Chelsea jako trenér dorostu a jeho matka byla sekretářkou v nedaleké firmě. Dětství u něho bylo jakžtakž klidné, díky své klidné a veselé povaze, kvůli kterému ho měli rádi. Při studiu na college byl v divadelním klubu a byl to velký talent, kterému předpovídali velkou budoucnost. Zanedlouho mu v místní internetové televizi nabídli práci, kterou přijal a začal moderovat show s názvem „Funny Vids“, který moc neprorazil ale byl to jeden z jeho prvních krůčku za velkou kariérou. Po vystudování dostal nabídku v BBC, kterou přijal a začal moderovat menší show, jistý Top Gear, který již zanikl. Později se dostal do odpolední zpravodajské relace a poté se dostal i do hlavních zpráv.
Byl zrovna tím, který oznámil o existenci Gold Pitu v hlavní zpravodajské relaci BBC v červnu 2091 a zanedlouho si ho vytiplo Gold Pit TV a poslala mu nabídku. Po dlouhém uvažování jej přijal a cesty ho zavedly do Gold Pitu, kde moderoval zprávy.
V srpnu o rok později kandidoval do voleb, které nebyly pro něho nijak úspěšné. Po tomto neúspěchu naprosto změnil svoji image. V současné době moderuje Týdenní události v Gold Pitu každou sobotu na Gold Pit TV. Před nedávnem koupil nespecifikovaný počet akcií Diamonds Holding od Michaela Darbyho. Byl jednou z hlavních tváří Gold Pit TV, kde moderoval některé pořady, například Týdenní události. Byl i tváří nadace Gold Pit TV proti chudobě ve světě.
V únoru 2093 dostal nabídku ke kandidatuře do rady města po atentátu na Henryho Clarksona. Tyto volby vyhrál naprosto s přehledem a dostal se do přízně obyvatel města. Z neznámých důvodů vstoupil do skupiny s Benem Watsonem a Anthonym Mayem a prosadili spolu velmi rozporuplné zákony. V březnu téhož roku odstoupil z fuknce radního a zamířil zpět s rodinou do Londýna, kde získal opět práci v BBC.
Po pádu Watsonovy krutovlády dostal nabídku od Henryho Clarksona se opět stát radním. Po domluvě s rodinou se rozhodl, že se naposled vrátí do Gold Pitu a prosadí změny k lepšímu životu obyvatel. Oblíbil si to tu, přemýšlel i o tom, že půjde opět do voleb o místo radního. Jenže všechno zhlatila nehoda, kvůli které musel rezignovat.
Po rezignaci se s rodinou odstěhoval zpátky do Londýna a moderuje opět odpolední zprávy na BBC. Majetek, který získal v Gold Pitu čile investuje zpátky do firem a doufá, že jednou se bude moci vrátit a ukázat svou opravdovou tvář. Tu dobrou, bez skandálů.

Napsat komentář