Podrobnosti k Dni sousedských vztahů

http://nd06.jxs.cz/264/715/a98c3ef312_101460726_o2.jpg
Už za pár hodin propkne v Gold Pitu akce, která je jedna z největších, které bude město pořádat toto léto!

Den, na který se těší většina otravných a také normální možná sousedé, kteří chtějí potkat své staré známé nebo se seznámit s novými sousedy, kteří se zrovna přistěhovali. Tato akce je k tomu jako stvořená, takže se to dá brát klidně jako seznamovací akce pro nové hráče.
Tato akce se koná po celém světě a ani letos Gold Pit mezi organizátory nebude chybět. Tento rok se koná také v obou obytných zónách ale my se zaměříme na akci hlavně na Západní obytnou zónu, kterou obývá většina střední až vyšší vrstvy, i když toto dělení v Gold Pitu může být úsměvné, protože většina obyvatel je hodně nad průměrem celého světa.
Můžete se těšit na BBQ, hodně alkoholu a také osobnosti v Gold Pitu a také ze světa, kteří sem určitě přijedou nebo přijdou navštívit akci. Jen přeci si také nenechají ujít jídlo zdarma…
Pro ty, kteří tu budou hrát svou první hru, tak pro lepší komunikaci bude lepší, když budete na chatu a tam si domlouvat hry. Pořadí není určené, takže si můžete hrát po skupinkách. Nebo lépe, přijďte všichni na chat 15 minut před akcítedy 18:45, pokud se nezpozdíte na akci.

Napsat komentář