Pozastavení distribuce Deníku Pravda

Pozastavení distribuce Deníku Pravda

Oznámení od redaktorů Deníku Pravda a dalších osobnosti ze žurnalistického obce.

Vážení čtenáři,
po nekonečné středeční schůzi, jsme se, redakce Deníku Pravda, rozhodli ukončit činnost Deníku Pravdy. Doufáme, že navždy. Ve městě už zdaleka nehrozí ovlivňování novinářů Prefekturou ani ostatními vlivy, a proto činnost našeho deníku, který financuje Tajný spolek, už není nutný.
Tímto otevřeným dopisem chceme nabádat všechny, abyste nepodlehli informačním tlakům z různých pochybných zdrojů a vždy se spoléhali na svůj rozum. Je nutné, abychom přemýšleli kriticky, měli odlišné názory a nenechali se snadno ovlivnit, jak to bylo v minulých dekádách v tomto městě.
My, redakce Deníku Pravdy v Londýně, se s Vámi tímto loučíme. Jestli se ptáte, jak to s námi dopadne, tak většina z nás přejde pod deník The Independent a ostatních seriózních redakcí ve Velké Británii. Někteří se k nám z Deníku Gold Pitu přidali, jmenovitě Jonas Hendrickson, Lewis Lester, Sandra Ecclestone, Nicole Styron.

V Gold Pitu rostou nové postavy žurnalistiky a je jenom na Vás, abyste je podpořili tím, že budete dále nakupovat periodika jako jsou například Deník Gold Pitu, bulvární Aféry v Gold Pitu a další časopisy ve městě.

V případě, že zhodnotíme ohrožení novinářské svobody v Gold Pitu, opustíme svou práci a znovuzaložíme Deník Pravdy, na který se budete moci spolehnout. Věříme, že tato situace nenastane ani v nejhorším snu.
Kolektiv autorů Deníku Pravdy & Sandra Ecclestone, Jonas Hendrickson, Lewis Lester a Nicole Styron

Napsat komentář