Kritika v přímém přenosu?

Sloupek z pondělního vydání 07.04.91
Kritika v přímém přenosu?

Sedím si takhle v baru a vychutnávám si pocit vydařené práce po napsání scénáře pro Rowin’s talkshow se sklenkou whisky se slečnami a vzápětí mě opět překvapí Erwin Kahard svou improvizační schopností překroutit si čas pro začátek pořadu opět pro sebe na více než půl hodiny žvatláním o nových „důkazech“, které prý viděl.
Víte co? Docela by mě i zajímalo co on vlastně viděl a kde je viděl! Docela mě mrzí, že se už více nerozpovídal o důkazech, nýbrž spíše o teoriích, co se mohlo třeba stát s Amber Reed, do které jsem v dosti sloupcích ryl. Já bych toho Darbyho nakonec tak zas nekritizoval, to, že se kriminalita v Gold Pitu zvedá vlastně je dáno tím vývojem společnosti a není to pouze tím, že nastoupili noví primusové. Erwin zapomněl ještě na Walkera, který je také u moci.
Každopádně, ve zkratce. Chtěl bych vidět dokumenty o těžbě, produkci diamantů v Gold Pitu, pravda, že by to bylo pro mě, jako novináře, velmi zajímavé na napsání článku. Jestliže jsou tu pochybnosti, rád bych požádal pana Darbyho a Walkera o vysvětlení a důkazy o tom, že se diamanty vážně nezneužívají k jiným věcem, než ke kterým by měly být.
Víme ale také, že Erwin je velký vtipálek a možná si to celé opět vymyslel.
Menší vzkaz pro něho: Kolego, vypadáš s těmi hnědými vlasy směšně, nech si je!
Váš Henry Clarkson

Napsat komentář