Bulvár: Nezabil doopravdy Kahard Flondena?

Nezabil doopravdy Kahard Flondena?

K záhadnému zmizení Ronalda Flondena do teď policie nesdělila žádnou novou informaci a podle našeho zdroje je hlavním podezřelým jeho kolega Erwin Kahard!

Podle našeho zdroje je ve vyšetřování podezřelým, z vraždy či zmizení Ronalda Flondena, číslo 1 právě Erwin Kahard, který moderoval s Flondenem Rowin’s talkshow. Ví se, že v posledních dílech to mezi nimi nebylo ideální, což jste mohli vidět na obrazovce sami. Méně gagů, vtípků a více kostrbatosti. Neklapalo to mezi nimi? To už se nejspíše nedozvíme, dokud nedostaneme vyjádření Kaharda, což předpokládáme určitě po tomto článku. Zatím jej plně nahrazuje nový moderátor a očekává se i příchod dalšího moderátora, který by doplnil tým.
Další verzí je, že v tomto činu má prsty jeho snoubenka, se kterou se podle článku Sandry Ecclestone, v inkriminovaném večeru se drsně pohádali a určitě měla motiv ho zneškodnit, možná i čirou náhodou to přehnala a poté zavolala Kahardovi, aby jí pomohl zakrýt stopy. Je více verzí i konspiračních teorií ale jedno je jisté. Budeme si muset počkat na tiskovou konferenci policejního prezidia Gold Pitu.
Joe Kindle

Napsat komentář