Meeting at bar

Vzhledem k tomu, že se v Gold Pitu chopil nejvyšší moci jediný primus, Michael Darby, rozhodl se tajný spolek o 2 členech opět uspořádat tajné setkání narychlo a předat další tajemství, o kterých mluvil minule muž s měničem hlasu v kavárně. Doufají, že se i vy přidáte do jejich klubu!

Jak už víte z úvodu. V Gold Pitu momentálně jediná hlava a to je primus Michael Darby. Po infarktu Raymonda Walkera, zmizení Amber Reed a Patricka Rosse zbývá logicky pouze on. Další nebezpečí se skrývá za osobou nejvyššího představitele policejního prezidia a to je Anna Miles, která je přítelkyní Michaela Darbyho. Vedení města tedy má volnou ruku k dělání všeho, co se jim zlíbí, má možnost likvidovat své politické odpůrce bez mrknutí oka a veškeré pozornosti okolí.
Policie je tu na každém kroku, prefektura je z většiny uzavřena, potraviny ubývají, večer se svítí až od 12. hodiny, zvyšuje se kriminalita a loupežné přepadení nebo únosy kolem 10. a 11. není už pouze pohádka na zastrašení dětiček ve školkách.
Tato akce se bude konat pod dohledem vypravěče, který bude řídit děj tohoto „setkání“ členů spolku. Není nutné skládat přísahu a podobné věci ale Vaše postavy si musí být vědomy, že pokud budou hrát na obě strany, mohou být nemilostně zlikvidováni ostatními členy spolku.
Je tedy na Vašich postavách, jestli na daný spolek mají odvahu a morálku. Akce se bude odehrávat v baru, který bude v ten den v rekonstrukci a podrobnosti o akci se dozvíte nejdéle 12 hodin předem. Na akci je vyžadována registrace zde, pod článkem.
Ti, kteří nebyli na akci „Meeting in café“ se můžou také přihlásit, každý nový člen je vítán!
Kdy – 25.04.2014
Čas – 20:05
Vypravěč bude přítomen!
RSVP 😉

Registraci na akci prosím do komentářů do 23. dubna 2014 – 20:30!

Těším se na společnou hru.
Publikováno v Akce

Napsat komentář