Věříte ještě, nám, novinářům?

Sloupek z pondělního vydání 13.04.91
Věříte ještě, nám, novinářům?

Po minulém divokém týdnu plných podivných zpráv si říkám, že nemůžu věřit ani sám sobě. Bulvární články nabírají čím dál více na hyenismu, který je už neudržitelný. Vážně věříte tomu, že můj kolega by mohl zabít mého zmizelého kolegu? Já si to určitě nemyslím, na to nemá ani patřičnou povahu, což můžete vědět snad všichni z jeho vystupování. Joey, přemýšlej taky někdy svým mozkem v lebce a ne tím v gatích. Díky.
Další zdrucjící zprávou bylo to, že Raymond Walker dostal infarkt. Ten chudáček se snad „přepracoval“, až dostal infarkt. Na to, že je (byl) jeden z nejmocnějších mužů Gold Pitu se měl více starat o své zdraví než se cpát biftekama ze svíčkové od místního šéfkuchaře v Imperialu. Podle jeho zdravotní zprávy na tom jeho „příkladná“ životospráva měla velký podíl a žádná náhoda to nebyla. Pání Reed a Ross, jestli ještě žijete, tak mi prosím sakra vysvětlete, jak jste mohli nabrat takového člověka na spolupráci?
Dále bych se chtěl zaobírat mírou trpělivostí pana Darbyho nad některými výroky zdejších osobností televizní zábavy. Nechtěl by už konečně vystoupit s nějakým prohlášením či nás poctít návštěvou v nějakém z pořadů? Myslím si, že už by bylo konečně na čase říct svůj názor. Občas mi připadá, že někteří konfrontují se skálou.
Slyšel jsem, že za dva týdny v pátek se má stát opět něco zajímavého, tak se nechme překvapit.
Váš Henry Clarkson

Napsat komentář