Casual akce: Ochutnávka nových káv

Podle úspěchu z minulé akce bude i tento týden další casual akce před příštím velkolepým Podzimním plesem s vypravěčem!

Myšlenka Casual akce je taková, že hráči se mohou připojit do akce kdykoliv od začátku akce, tedy tento týden v pátek večer od 18:55 až do konce akce. Reálně se akce bude odehrávat v hráčském času v ten večer, kdy začal, tedy v pátek a bude končit také v sobotu nad ránem. Na fóru se tato akce bude uzavírat až v pondělí k večeru, takže máte dost času si zahrát a popovídat si s hráči na chatu.
V kavárně poslední dobou se schází skupina lidí, kteří se zajímají čím dál více o to, co pijí. Návštěvníci dávají baristům znát, že chtějí vědět, co pijí a chtějí ochutnat nové druhy. Proto se kavárna u náměstí rozhodla, že začne pořádat ochutnávky nových káv a také semináře o kávě samotné. Hlavně má za úkol rozvrátit mýty a chyby, které dělají někteří při dělání kávy doma. Máte zájem se v pátek dozvědět večer něco nového o kávě a ochutnat některé kávy, které nejsou v nabídce v místní kavárně? Ochutnávka má skončit kolem půlnoci, kdy se můžete vydat do víru nočního města nebo prostě utéct před těmi, kteří se vracejí z barů…
Kdyod 16.09. od 18:55
Kde
Kavárna u náměstí
Dress codeCo uznáte za vhodné 😉
VypravěčNe
Jestliže si uděláte čas kdykoliv od pátku do pondělka a chcete si zahrát, tak se zapište do komentářů a potvrďte svou účast. Můžete i připsat v který den nebudete dostupní, aby spoluhráči měli přehled.

Potvrďte účast nebo se omluvte do komentářů do 19. hodiny v pátek, díky!

Těšíme se na společnou hru!
Location | Publikováno v Akce

Napsat komentář