Mrakodrap E1 slavnostně otevřen

Mrakodrap E1 slavnostně otevřen

Po roce a tři čtvrtě se otvírá mrakodrap E1, jeden z plánovaných 3.

Od listopadu 2092, kdy položila stavební kámen za Darby Investiment, Elena Ross-Darby, už uplynul nějaký čas. Stavbu doprovázely problémy ve městě s památkáři a také nestálou politickou situací v Radě města.
Před měsícem se začali stěhovat do mrakodrapu první nájemci, kteří si vybavili své kanceláře podle svého přání. Jeden z nejvýznamnějších nájemců je podle čtvrtletní zprávy Darby Investment, Hamilton Family Investment. Tato firma má spojitost s radním Carlem Hamiltonem. Dalším významným nájemníkem, který stojí za zmínku, je firma lorda Grewerbergera z Bristolu. Sídlo firmy tu bude mít také Darby Investment. V nejvyšším patře tohoto mrakodrapu.
Další mrakodrapy se plánují stavět až na jaře příštího roku. Mrakodrap E2 a E2 podle původních plánů měl být otevřen 3 až 4 týdny po E1.
Pro připomenutí, Západní periferii, která se vyznačuje extravagantností, se predikuje veliká budoucnost, jelikož jsou zde luxusní bytové domy, luxusní vily, sídlí tu významné firmy a stále je zde dost volného prostranství na stavbu administračních budov či mrakodrapů. Tato oblast by se mohla stát novým Silicon Valley nebo Manhattanem. Má k tomu zatím dost dobře našlápnuto.
Annabelle Liska

Napsat komentář