Podrobnosti k Ochutnávce nových káv

http://4.bp.blogspot.com/-RiQlNb8b-2g/VXbsfVra9TI/AAAAAAAABIc/8VNa-Xm17K8/s1600/guide%2Bto%2Bcoffee%2Bcuping%2Band%2Bcoffee%2Btaste%2Bcharacteristic.jpg
Baristé už jsou v očekávání, jak se povede první ochutnávka v kavárně!

Rozhodli jste se zúčastnit se svými postavami ochutnávku nových káv v kavárně? Děláte dobře, protože se zde ocitne možná největší koncentrace milovníků káv v celém Gold Pitu!
Pro zopakování ohledně casual akce. Myšlenka Casual akce je taková, že hráči se mohou připojit do akce kdykoliv od začátku akce, tedy tento týden v pátek večer od 18:55 až do konce akce. Reálně se akce bude odehrávat v hráčském času v ten večer, kdy začal, tedy v pátek a bude končit také v sobotu nad ránem. Na fóru se tato akce bude uzavírat až v pondělí k večeru, takže máte dost času si zahrát a popovídat si s hráči na chatu. Takže máte volnou ruku s rozložením tempa hry podle toho, kolik máte času.
V kavárně už je vše tedy připraveno, až odbije 18:55, napište své příspěvky na fórum. Přímý odkazhttp://lifeunderground.wz.cz/viewtopic.php?f=45&t=195
Buďte při hře i na chatu a na dosah na mobilní aplikaci HipChat, ať se domluvíte s ostatními na tom, kdy budete mít čas si odepsat. Užijte si hru!

Napsat komentář