Prefektura zveřejnila portfolio svých radních

Prefektura zveřejnila portfolio svých radních

Tisková konference Prefektury dnes ráno odtajnila to, co veřejnost měla vědět už před měsícem.

Prefektura na dnešek ráno pořádala tiskovou konferenci ohledně nového personálního uspořádání v Radě města. Prefekt Henry Clarkson promlouval k novinářům se svými radními za zády a sdělil nové cíle pro Gold Pit na další 2 roky, které má být ve funkci. Zdůraznil na bezpečnost města, která musí být vojensky samostatná, dále to byla otázka penze, nakládání s nerostným bohatstvím města a omezení lobbingu velkých společností ve vedení města. V neposlední řadě otázka opětovného práva držení zbraní zůstává otevřená a nechystá se zákaz.
Oznámil také přidělení povinností pro své radní. Podle rozhodnutí Clarksona tedy se otázkou bezpečnosti ve města a strategie se ujme Andromeda Carter, Ira Divine se bude zabývat nerostným bohatstvím a zdroji v Gold Pitu, Jim Dalton lidskými právy, Gordon Hardy diplomacii, Carl Hamilton financí a investicí města a Joe Kindle se bude zabývat obecnými otázkami, které se veřejnost právě zaobírá.
Nick Daniels bude nadále vést tajnou službu města a funkci policejního prezidenta prozatím nebude obsazená. Kompetence policejního prezidenta prozatím přebírá radní za bezpečnost.
Peter Hartnell

Napsat komentář