Clarkson pod palbou kritiky

Clarkson pod palbou kritiky

Oponenti mu zazlívají z neplnění volebních slibů a přípravu na sněhovou kalamitu

Henry Clarkson, první prefekt Gold Pitu, který vede město už 4 měsíce, je pod palbou kritiky laické i odborné veřejnosti. Prefekt, který získal nejvíce hlasů ve volbách, podle některých obyvatel a oponentů neplní své volební plány. Někteří dokonce tvrdí, že je naprosto ignoruje. Nejvíce jeho kritiky popudila až událost po posledním zasedání, kdy na Radě města se jednoznačně odhlasovalo zrušení funkce prezidenta Gold Pitu a veřejnost se o tom nedozvěděla jinak, než prostřednictvím fyzické úřední desky.
Od té doby se kavárny v Gold Pitu a v mnohých veřejných místech hojně diskutuje o jeho krocích. Oponenti, v čele Michael Darby kritizují jeho dlouhodobé dovolené, které trvaly půlku jeho prozatimního funkčního období. „Je to velmi znepokojující, když obyvatelé v Gold Pitu trpí zimou a zraněním na ledovce, zatímco se pan Clarkson napromenádje se slečnou Killiene někde v New Yorku.“ Vyjádřil se k tomu přímo Michael Darby. Dále mu také zazlívá to, že už nevidí v něm toho starého Clarksona, který stál pevně za svými názory a poslední dobou se odchyluje od nich. Dokonce už nekomunikuje s obyvateli tolik, jak tvrdil v kampani.
Kriminalita, kterou propíral hodně ve své volební kampani se o moc nezlepšila, dokonce v parku se zhoršila. Dle slov z Darbyho úst by se vyplatilo odvolat Bena Watsona, který je nekompetentní vzhledem k jeho schopnostem. Dále opravy zchátralých budov v centru se prodlužuje a hlavně nepřitáhl za poslední měsíce významného investora.
Sebereflexe by v tomto případě pomohla oběma stranám. Je totiž něco jiného, když píšete do novin a slibujete hory doly a to, když máte doopravdy konat.“ Uzavřel na závěr Darby.
Joe Kindle

Napsat komentář