Hardy tvrdě oplácí! Darby dává jenom úplatky a lže!

Hardy oplácí: Darby uplácí a lže!

Hardy, který je známý ve Velké Británii jako člověk, který si nebere servítky, se konečně projevuje…

Po včerejším článku, který pojednával o tom, že Henry Clarkson neplní voličské sliby a hlavně zanedbává svoji funkci se proti tomuto článku ostře postavil jeho tajemník, Gordon Hardy, který se nám jako jediný z Prefektury vyjádřil. V reakci na slova Michaela Darbyho, neúspěšného kandidáta na prefekta, bývalého primuse a dnes podnikatele, pronesl následující slova.
Pan Darby má nejspíše zase choutky se projevovat v negativním světle. Prozatím za tu dobu, co tu pracuji přilezl za mnou nejméně desetkrát a chtěl vždy lobovat za Darby Investments, který spravuje se svou sestrou nebo za Diamonds Holding. Dokonce mi nabízel úplatek ve výši 1 milionu dollarů, jestliže vypíšeme výběrová řízení přesně na míru jeho firmě. Šlo o projekty ohledně těžby diamantů a stavbu některých budov v Gold Pitu. Všichni víme, že chceme konečně otevřít trh pro ostatní těžební firmy a pan Darby se snaží nepřijít o své živobytí.
Nová obvinění? Darby uplácel? Chtěl minulou kritikou odvést pozornost od jeho problémů a více tedy vytěžit ze své pozice? „Zkoušel uplácet dokonce radní. Sami víme, že v Radě máme jeho manželku, která se snaží lobovat na všechny strany. Lže na všechny strany, jak to bude prospěšné ale jak víme a viděli jsme jeho způsob vládnutí před lety. Z něho je teď pouhá populistická troska, která se chce zviditelňovat a paratizovat na long-term politice našeho prefekta.
Dále mimo citované věty nás ujistil, že Henry Clarkson pracuje naplno a během svého neplaceného volna pracoval na dálku. Popírá také kritiku ohledně nepřipravenosti na sněhovou kalamitu. Podle něho nemohla Prefektura už udělat nic více, než přikoupit další vozidla na silniční správu, což také udělala a zvýšila dokonce i frekvenci výjezdů těchto udržovacích vozidel.

Dle dat ohledně bezpečnosti města se prý snížila kriminalita až o 50% v některých oblastech Gold Pitu, což považuje Hardy za veliký úspěch, který je nesrovnatelně větší v porovnání s ostatními vyspělými zeměmi.

Joe Kindle

Napsat komentář