Casual akce: Podzimní slavnosti v Gold Pitu

Druhý pokus o akci 🙂

Myšlenka Casual akce je taková, že hráči se mohou připojit do akce kdykoliv od začátku akce, tedy tento týden v pátek večer od 18:55 až do konce akce. Reálně se akce bude odehrávat v hráčském času v ten večer, kdy začal, tedy v pátek a bude končit také v sobotu nad ránem. Na fóru se tato akce bude uzavírat až v pondělí k večeru, takže máte dost času si zahrát a popovídat si s hráči na chatu.
Podzim do města přišel velmi nečekaně a po babím létě zasáhlo město opravdový podzim. Den se pomalu krátí a tak je asi už na čase na další slavnost na počest podzimu, který má dlouhodobou tradici v Gold Pitu a ani letos o ní nebudete ochuzeni.
Oč vlastně jde? Dovolíme si citovat z 3 roky starého článku z naší první akce:
A co, že to vlastně Podzimní slavnosti jsou?
Podzimní slavnosti se konají každý rok na náměstí, jako oslava příchodu podzimu a loučení se s teplým létem. Lidé si aspoň na chvíli odpočinout od shonu v práci, žáci ve školách mají volno a připravují své vystoupení, které předvedou obyvatelům Gold Pitu. Oslavuje se celý víkend. Program je tak nabitý, že nikdo neví, kam má jít dřív. Na výběr je ze spousty možností, jako je například: vystoupení místních umělců, vystoupení žáků škol, vystoupení zájmových kroužků, výstava fotografií, obrazů, soch.. Největším lákadlem pro obyvatele jsou však trhy, kde můžeme najít všechny různé druhy potravin, dárečků, nových vynálezů, pozlátek, sladkostí, koření… Prostě vše, po čem hrdlo ráčí. Perličkou na konci dne, na kterou se všichni těší, je velkolepý ohňostroj, který začíná přesně o půlnoci a trvá něco kolem 15-20 minut. Obyvatelé Gold Pitu po celý rok spekulují, co si organizátoři vymyslí na následující rok.“
Jestliže si uděláte čas kdykoliv od pátku do soboty a chcete si zahrát, tak se zapište do komentářů a potvrďte svou účast. Můžete i připsat v který den nebudete dostupní, aby spoluhráči měli přehled.
Kdy28. – 29. října – od 18:55
Kde
Náměstí
Dress codeJe to konečně jedno!
VypravěčNe

Na akci se přihlašte do čtvrtka 27. října do 23:59, kvůli průzkumu zájmu o akci.

Location | Publikováno v Akce

Napsat komentář