Přezdívka hráčkyAnnie
JménoAimee Taylor
Věk26
ZaměstnáníUmělecká škola / Brigáda učí malé děti v baletní škole + základy Pole Dance
Místo pobytuGold Pit
PůvodLondýn, Velká Británie
Stavsvobodná
AvatarNatalie Schönberger
Aimee je samotným vzhledem velice poutavá osoba. Z očí jí číší neplecha na kilometry daleko a kolem oči se najdou husté řasy, dodávající jejímu pohledu hloubku. Klenuté obočí nad očima a jemný nos s plnějšími rty. Oválnější a vždy usměvavý obličej lemují tmavočerné, až havraní, husté a správně opečovávané vlasy sahající až pod lopatky. Její bujná kštice se mírně vlní, ale často mívá vlasy vyžehlené či sepnuté v culíku, přesto ji nejčastěji potkáte s rozpuštěnými vlasy. Přesto jsou to převážně oči, které dominují a upoutávají největší pozornost, ať už díky jejím pohledům díky kterým se zdá, jako kdyby lidem viděla až do duše. Stejně tak to funguje i obráceně, v jejích očích může nejeden člověk najít pochopení, útěchu i něhu. Stavba jejího těla je přímo úměrná s jejími koníčky, gymnastika a Pole Dance. Dva koníčky, díky kterým je její postava náležitě a dobře nasvalená. Nehledejte v ní však žádnou kulturistku, sic má sílu aby své tělo udržela na tyči byť jen jednou rukou, stále je to žena, která potřebuje ochránit těmi silnějšími. Ačkoliv má svalů dost, stále platí, že jí jen tvoří postavu a rozhodně by muže nepřeprala, leda by to byl nějaký menší mužík s klasickou silou, někomu kdo se sebou něco dělá, by se rozhodně neubránila. Výškově se vyrovná klasickému průměru, měří přesně 171 centimetrů a váha se ji drží na 64kg.
Styl oblékání se různí. Ve své podstatě oblékne cokoliv, v čem se cítí pohodlně. Kalhoty, legíny, sukně, kraťasy, šaty, různé topy to vše v jejím šatníku najdete. Zbožňuje černou barvu, ale těm světlím, se také neubrání a v krámě nad výběrem tráví dostatek času. Nesnáší nepříjemné materiály, které dráždí pokožku a pokouší se vyhnout nekvalitnímu materiálu. Boty volí převážně bez podpatků, těm se z pravidla vyhýbá a nosí je opravdu jen málo kdy. Tvrdí o sobě, že v tom neumí chodit a připadá si v nich jako opilí kačer, co se snaží jít rovně, ačkoliv kličkuje. S doplňky je to složitější, řetízky ztrácí, náramky je schopná přetrhnout, prstýnky ji jsou velké. Nebo jen špatně hledala, těžko říci. Každopádně moc věcí nemá, kromě pár výjimečných cetek, které dostala. Řetízek od otce a matky má pověšený u zrcadla, protože se bojí, že ho ztratí nebo přetrhne. A jediný náramek, který zatím vydržel na její ruce, je z chirurgické oceli. Sem tam si něco koupí, ale ve finále to buďto ztratí nebo nechá vystavené u zrcadla.

Aimee. Poněkud něžné jméno k někomu, jako je ona. Živost a hravost jí nechybí. Miluje společnost lidí a je jí jedno zda se jedná o bručouna nebo přátelskou osobu. Ona má ráda všechny, což může být poněkud nebezpečné. Nevykládejme si to však tak, že by všem zobala z dlaně a nechala se jen tak někým oblbnout, v tomto směru je nedůvěřivá a přesto ke všem přátelská a laskavá. Je to takový andílek, který je občas až příliš akční a neví, co čeho by měl rýpat jako první. Aimee je od přírody až přehnaně zvědavý tvor, který potřebuje nutně všechno vědět a tak se ze svých přátel pokouší dostat vše, co ji zrovna zajímá. Máte jizvu? Bude se zajímat, jak jste k ní přišli, máte zrovna zlomenou končetinu? Bude se pídit po tom, jak se vám to stalo a nenechá se jen tak odbít nějakou úsečnou větou. Umí ale tento svůj neduh na nějaké rozumné míře ovládat, a když pozná, že je její vyzvídání někomu proti srsti, ve své snaze poleví. Pravděpodobně ji to bude vrtat hlavou. Je schopná ze sebe udělat naprostého blázna, je aby někomu jinému zvedla náladu, a často se stává, že některé prvky Pole Dance nebo gymnastiky používá i v reálném životě. Třeba při zdobení vánočního stromečku, uklízení umytého nádobí a tak podobně. Oproti bratrovi je to prcek, a jelikož bratr vše potřebné schovává na vysoká místa, naučila se hledat spoustu věcí právě ve výšce. Zbožňuje hvězdy a ráda se prochází, když se smráká, nebo padne tma, aby se mohla podávat na oblohu plnou hvězd je to také jedna z příležitostí, kdy dokáže být na chvilku v klidu. Trpí mírnou hyperaktivitou, alespoň její bratr to tvrdí protože ona zkrátka potřebuje neustále něco dělat. Převážně si hraje s konečky vlasů, které splétá do copánku a zase jej rozpouští mnohdy tak poznáte, že se ve vaší společnosti nudí.
Také je to nenapravitelný provokatér. Pakliže řeknete „Tohle už nikdy nedělej“ a není to nic špatného, dle ní, pište si, že to nejednou a s úsměvem ještě zopakuje. Co se můžu, týče, stále naivně hledá toho pravého, ačkoliv si sama není jistá, co si od vztahu vlastně slibuje. Přesto jí převážně přitahují troubové, se kterými život není ani v nejmenším lehký a od posledního vztahu si na chlapi dává větší pozor. Zkrátka potřebuje někoho, kdo se s ní naučí jednat, ačkoliv je to mnohokrát horší než s dravou šelmou, ostatně je to žena a i nějaká a dravost v ní je. Nebrání se otevřeným konverzacím i nevázanému provokování, kdy stejně ve finále nechá nějakého nebožáka s nepořízenou za zabouchnutými dveřmi svého bytu. Málo který muž má u ní šanci, automaticky všechny zařazuje do kolonky kamarádi a nijak zvláště se nezabývá, zda má o ní nějaký chlapík zájem. Jako by jí to bylo ukradení, ač není. Jen už pochopila, že nežije v pohádce a její princ na bílém koní prostě nepřijede. Má ráda děti, kdo ví, proč si ty ufňukané darebáky tolik oblíbila, ale byli důvodem, proč se rozhodla vyučovat v hodinách baletu a Pole Dance. Život s ní není jednoduchý, ale ani příliš složitý. Ráda vaří a překvapivě i uklízí, u toho si také nezapomíná falešně zpívat nebo napodobovat zvuky zvířat, z čehož je „Meow“ a „Haf“ to nejjednodušší, co dokáže s přesností napodobit. Řehtání koně se nedočkáte a delfína už vůbec ne, leda byste chtěli ukázat názornou ukázku velryby vyvržené z moře.

Aimee se narodila roku 2072 do již úplné rodinky Mikelovi a Nathalii Taylor. Stala se tak druhým dítkem v této rodině a její budoucnost se již od brzkých dní zdála být slibná. Jako malé dítě dělala hlouposti, byla zvědavá, hravá a ráda prováděla lumpárny. Sem tam nějaký naschvál svému staršímu bratru, který se stal jejím vzorem o pár let později. Kdykoliv potřebovala, prvně utíkala za bratrem a dokonce mu lezla do postele, když se bála bouřek nebo čehokoliv jiného. Dokud byli dětmi, bylo to jen nevinné ochranné gesto, ale jak rostli, museli se jednodušeji sestěhovat do jednoho pokoje a společně provádět hlouposti. Stavění bunkrů, boje s polštáři a další hlouposti byli na denním pořádku sedm dní v týdnu. Dětství si oba patřičně užívali po boku jeden druhého a tvořili si spolu velice silný sourozenecký vztah. Samuel byl tím typickým ochranářským bratrem a Aimee byla princezna, kterou Sam doprovázel na jejích cestách. S časem to bylo postupně horší a horší, prvně jim bránily hodiny baletu a později to byla Kolektivní gymnastika a nakonec Pole Dance, ovšem nebyl by to senzační sourozenecký pár, kdyby ji bratr nepodporoval, co mu jen jeho síly stačili. Aimee se věnovala svým koníčkům stejně, jako Samuel těm svým. Každý měl něco, a přesto si vždy našli čas na poklábosení u seriálu/filmu s hrnkem kakaa, čaje či kávy. Každý kdo je znal, jim jejich sourozenecký vztah záviděl. Někteří si dokonce mysleli, že se jedná o pár jako takový a ne o nevlastní sourozence, ale na tohle si oni nikdy nehráli. Jsou bratr a sestra, to pro ně vždy znamenalo více, než pro jiné. Stoprocentní spolehnutí jeden na druhého, nebylo v jejich vztahu nic výjimečného. Ať už šlo o vzájemnou podporu, pomoc nebo cokoliv jiného, vždy to byli oni, kdo stál jeden druhému za zády, a chránili se. Milující rodina. Taylorovi znal v ulici asi každý, každý víkend rodinná sešlost na zahradě a grilování, bylo jedno, zda bylo teplo nebo zima, byl to jejich zvyk. Zvyk, který si vytvořili stejně, jako Aimee a Samuel kroužek důvěry. Jeden o druhém věděli vždy vše, od mala věděli, že jsou nevlastní, že má každý jinou matku, ale nezáleželo jim na tom. Nikdy. V jejich rodině však nastal zmatek, když se Samuelova matka po tolika letech objevila na prahu dveří. Nikdo to nečekal, byla přeci zavřená v ústavu a najednou, najednou se octla u dveří téhle nádherné rodinky, kterou v následujících několika letech zničila.
Matka Aimee se odstěhovala, kdežto Felicie převzala kontrolu nad jejich domem, financemi a vším ostatním. Byla to pro ni těžká doba, ale netrávila doma tolik času, jelikož byl Samuel na internátu a tak se to cel zdálo mnohem kratší, než ve skutečnosti bylo. A rok po návratu Samuela ze školy v den, kdy měla Aimee soutěž v Pole Dance se jejich životy převrátili. Vše se dozvěděla až po příjezdu domů, kdy si pro ni přijel sám Samuel se slovy, že otec je mrtev, že jej Felicie zavraždila a oni dva zůstanou spolu. Bylo to hrozné, ale bratr se ji v patnácti letech ujal a to pro ni znamenalo mnohé, více, než si kdokoliv dokáže představit. Dalších několik následujících let spolu žili v Londýně, ona dostudovala střední školu a začala pracovat v kavárně, kde jednoho krásného dne zastihla bratra po boku milé blondýnky. Byla z toho hotová, doslova a do písmene. Bratra milovala, ale nikdy ho neviděla v tak přátelském duchu mluvit s něžným pohlaví, jako s tou blondýnkou, která pro ni byla dlouhou dobu jen neznámou dívčinou. Samuel je však seznámil a ona si našla kamarádku, za kterou vděčí jen svému bratrovi a se kterou se naučila vycházet tak, jako s žádnou jinou. Většina jejích přátel byla mužského pohlaví, ale což o to. Blondýnka jim z Londýna zmizela zpátky, do podzemního města Gold Pit a ona neváhala, musela svou kamarádku vidět a tak navrhla bratrovi, aby se vydali právě tam. Že ona nastoupí znovu do školy a on, on si tam najde práci a třeba se jim, společnými silami podaří vypátrat blondýnku, to sluníčko, které oba poznali. Vbrzku již bydleli v Gold Pitu, ona tedy nastoupila na Uměleckou školu a ve hvězdách je, zda najdou tu, kterou hledají.

Kromě Pole Dance se věnovala také kolektivní gymnastice a baletu.

Napsat komentář