Šokující zjištění o smrti kameramana Gold Pit TV!

Šokující zjištění o smrti kameramana Gold Pit TV!

Smrt Ayerse má překvapivého viníka!

Vyšetřování smrti Christopher Ayers, velmi nadějný mladý režisér a kameraman Gold Pit TV, který skonal po útoku v pátek 27. března, nabírá na obrátkách po skoro měsíční neaktivitě vyšetřovatelů na policii. Po urgenci samotného prefekta Bena Watsona.
Díky tomu také se přišla na nová fakta ohledně místa činu a tomu, co se stalo v tomto osudném dni. Podle zjištění našich interních zdrojů z policejního prezidia víme, že smrt Ayerse byla způsobena kulkou, která prostřelila plíci dle lékařské pitvy. Tento případ se vyšetřuje jako vražda, jelikož v době, kdy došlo k činu, byl údajný protest, o kterém mluví Tajný spolek. Víme, že policie pracuje s verzí, že Christophera zastřelil jeden z jejích členů, aby mohli udělat z tohoto člověka falešného „mučedníka“, aby měli záminku svrhnout nově zvolenou Radu města. Ví se, že apetit Clarksona po moci je velmi vysoký.
Tajný spolek, partyzánská organizace, která vznikla před necelými 3 roky, je opět aktivní dle slov Henryho Clarksona v New York Times. Tato organizace se zasloužila o nastolení nových pořádků, ze kterých těžíme dodnes. Jenom pořád nevíme, proti čemu chtějí bojovat… Snad proti tomu, k čemu dopomohli? Možná se maximálně dopomůžou těmito slovy k zákazu této organizace.
Thomas Moffat

Napsat komentář