Současná situace v Gold Pitu – červenec

Blíží se konec července a je čas si zrekapitulovat minulý měsíc a co nás tak může čekat. Možná i menší doporučení…

V posledních dnech a měsíci udeřily tropické teploty jak v České republice, tak i v našem malém podzemním městečku. Proto se toho moc také na RPG neudálo 🙂

Od minulého článku z června se toho ale jen přeci něco změnilo. Týdenní Události už na Gold Pit TV neběží a prozatím se neví, kdy se opět obnoví, jelikož v Gold Pit TV probíhá „menší“ protest na odvedení Jimma Daltona do dolů, kde si musí odpracovat od půlky července, narozdíl od ostatních všechny 4 týdny a opustit své minulé zaměstnání.

Ptáte se proč zrovna tento redaktor musel odporoučet z Gold Pit TV? Zaprvé se vydala nová vyhláška pro obyvatele Rychlovlaku (mimo bezpečnostních složek), podle které musí odpracovat 2 týdny v měsíci, kdy budou uvolněni ze své současné práce… Více zde. Zadruhé sdílel velmi kritický příspěvek směrem k Prefektuře, který sdílel na Facebooku (monitorován Prefekturou i internetové připojení všech v Rychlovlaku a volné Wi-Fi sítě). Kvůli dalšímu sdílení tohoto příspěvku a zveřejnění v Deníku Pravda se dostali do problémů další lidé. Prozatím navštívil Nick Daniels Charlie Reed, která pobyla nějakou dobu ve vazbě a už je spolu s ostatními v Rychlovlaku.
Během měsíce se taky udály 2 akce. Oslava uznání Gold Pitu na světových mapách a Zahájení hudebního festivalu v Gold Pitu, které nás trochu zklamaly v účasti ale věříme, že se určitě polepšíte 🙂 Tyto akce byly bez vypravěče a šlo o to, aby Prefektura ukázala svou světlou stránku. Mezi námi, je to jenom něco ve stylu „chléb a hry“, aby si obyvatelé už nevšímali drobných změn, které se píšou malým patkovým písmem v novinách… Také už většina obyvatelům je jedno, co se děje v Gold Pitu.
Blíží se září a tedy je čas připomenout, že před rokem proběhly první volby v Gold Pitu. Co myslíte, v září přijde něco podobného a v srpnu přijde obrovský zlom? Rádi bychom tomu věřili ale prozatím vypadají postavy tak, že už se skoro smířily s tím, co se děje a nemají ani žádnou páku k tomu, aby něco změnili, což by bylo fajn to změnit!
Můžeme se dohadovat také o tom, proč Nick Daniels chce podpisy na dohody s Prefekturou. Je za tím něco více? Třeba to, aby při případném pádu Watsona se zveřejnily tyto dohody a podnítilo to lynčování ze strany veřejnosti na tyto osoby? Jsou to otázky, na které by se měly odpovědět v následujících měsících a doufáme, že už do prosince. Každopádně už opět podniká své „túry“ mezi některými a možná se bude chtít sejít i s Vaší postavou!
8.8. se dočkáte další akce bez vypravěče ale je klidně možné, že tam zasáhne. Akce, která proběhne o 2 týdny později už bude nejspíše s vypravěčem, jelikož už je čas, aby se naše RPG posunulo dále v ději. Netěší Vás přeci to, že vládne pořád Watson a spol. nebo ano?
Budeme rádi, když projevíte větší aktivitu na Chatu a třeba nám přispějete s nějakým článkem do Deníku Pravda, kde se hromadí názory utiskovaných. Také budeme rádi za to, jestliže k nám přivedete další hráče, abychom mohli poskytnout větší zábavu 🙂
Něco na závěr zlepšení nálady a přejeme pěkný zbytek léta!

Napsat komentář