Kahard si žije nad poměry

Kahard si žije nad poměry. Otazníky vyvstávají!

Po dlouhé době se opět mluví o tomto členovi Tajného spolku.

Tentokrát to není o nevěře. Ano, divte se nebo ne, Erwin Kahard (30), bývalý moderátor na Gold Pit TV, žije se svou rodinou v Londýně už skoro půl roku. Jeho idilycký život s jeho ženou Leanne a dětmi poslední dobou kazí jenom to, že možná přijde o místo v zaměstnání! BBC přestala mít dle našich zákulisních informací o Kaharda mít zájem, jelikož jeho bývalý partner Flonden je zdatným konkurentem na kanálu ITV a budou ho chtít přetáhnout ke Cameronu Sweetsovi. Není nic za tím, než jenom peníze. Kahard si účtuje za jeden díl kolem 20 tisíc liber a jeho partner Sweets 15 tisíc liber! BBC si chce ušetřit na položce u Kaharda, jelikož si Flonden účtuje pouze polovinu!
Poslední dobou vyvstávají otázky ohledně jeho majetku, který čítá dům na předměstí Londýna a luxusní automobily v hodnotě 200 tisíc liber. Dům má zastavený na hypotéku, kterou už půlku splatil, dle jeho slov díky prodeji majetku v Gold Pitu a druhou půlku teprve doplácí. Vzhledem k tomu, že jeho pořad se vysílá ale pouze 1x za měsíc, tak vyvstávají obrovské otázníky, zda peníze získal čestně či pomocí Tajného spolku, který má velmi pochybné financování. Poslední dobou se mluví o pochybných transakcích od Darby Investments a také o podivném podnikání Henryho Clarksona s ostatními členy této organizace mimo zákon. Dle našich zdrojů tito lidé, včetně Erwina Kaharda „prodávají“ lehké děvy do luxusních klubů v Londýně.
Není ani vyloučeno, že Kahard a spol. si vynucuje na těchto „pracovnících“ bezplatné služby, jelikož poslední kamerové záznamy z blízkosti jistého klubu, to naznačují.
Není čas vysvětlit, kde se vzaly ty peníze a také manželce, co dovádí po večerech, kdy není doma?
Thomas Moffat

Napsat komentář