Hardy zatčen!

Hardy zatčen!

http://i.huffpost.com/gen/836769/thumbs/o-THE-THICK-OF-IT-570.jpg?1
Šokující, poslední dobou Tajný spolek skloňuje všemi pády…

Gordon Hardy, bývalý poradce Prefekta a člen násilnického Tajného spolku, byl včera zatčen, ve čtvrti City v Londýně! Během setkání v restauraci, kdy Hardy se sešel s velvyslancem České republiky došlo k obrovské hádce, ohledně peněz a pomoci, které se přislíbily Tajnému spolku. Jenomže diplomat nepřišel zrovna s potěšující zprávou a Hardymu na této schůzce chtěl sdělit odmítavý postoj celé země k pomoci tomuto spolku.
Hardy se podle očitých svědků naplno rozzuřil a hodil po něm sklenku s whisky. Poté ho přes stůl povalil na zem, kdy nekontrolovaně začal mlátit do jeho soupeře, který odešel se zlomeným nosem a pořádnými modřinami na obličeji. Podle svědků se Hardy choval velmi nekontrolovaně a jako psychopat.
Během večera byl na něj vydán zatykač a těsně před zatčením uspořádal tiskovou konferenci, na které jeho právník sdělil jeho lítost nad touto událostí. Po 2 hodinách ve vazbě, byl propuštěn na kauci. Částka není známá.
Podle některých analytiků se Tajný spolek začíná dost profilovat jako mafiánská organizace, která má navenek „pomáhat Gold Pitu“ ale v reálu se snaží o získání moci a ovládnutím podsvětí. Některé praktiky tomu nasvědčují, že pane Hardy?
Eleanora Calder

Napsat komentář