Záhadná epidemie na prefektuře

Záhadná epidemie na prefektuře


V posledních dnech řádí na prefektuře záhadná virová infekce, která způsobuje těžké průjmy. Desítky pracovníků byly donuceny zůstat doma, nejinak je na tom i prefekt Watson a radní Esteban.
Jak je vidět, proti nákaze nejsou imunní ani nejvyšší představitelé našeho města. Dle zdrojů z prefektury očividně není nijak závažná a po několika dnech se nemocní plně zotaví. Nicméně tato viróza na několik dní ochromila činnost prefektury. Nejvyšší představitelé, které nemoc neskolila, zůstali kvůli bezpečnosti v domácí karanténě. Co je však záhadou, je to, že tato virová infekce se šířila čistě mezi pracovníky prefektury a nikde jinde žádný případ zachycen nebyl. Je to opravdu jen viróza, nebo je to reakce Tajného spolku na nedávné zatčení Patrika Rosse?
Lékaři nezjistili přesného původce této nemoci a proto je ve hře i možnost, že se může jednat o nějakou biologickou zbraň. Znamená to, že i přes všechna bezpečností opatření, která na prefektuře vládnou, pracují členové Tajného spolku v blízkosti vedení, aniž by to kdokoliv tušil? Nemoc se ovšem mohla také roznést přes ventilátory a klimatizaci v kancelářích. Nic ještě není potvrzené a jistě se dozvíme více informací z oficiálního prohlášení prefektury.
Patricia A. Hopkins

Napsat komentář