Srpen v Gold Pitu, čistka a další…

Poslední dobou na RPG není taková aktivita taková, jakou bychom si všichni představovali. Jak z naší strany, tak z Vaší strany 🙂 Ale je i tak na čase si shrnout, co se děje v Gold Pitu a co bychom rádi dále zažili zde na RPG v následujících měsísích…

Za poslední měsíc se toho moc neudálo. Byly prázdniny a jako vždy se toho nic moc nedělo. Ale teď už je začátek září, takže všichni z admin týmu doufáme ve větší aktivitu jak ve hrách, tak hlavně na chatu, kde by se to mohlo rozeběhnout i bez naší účasti a vůbec nějakých připomínek na Facebooku a dalších podpůrných věcí 🙂
V srpnu se udály 2 akce podle našich plánů. Jeden z posledních bez vypravěčů v tomto roce a vůbec dějové lince. Dále jeden s vypravěčem. Den sousedkých vztahů, tam jsme počítali s menší účastí a hlavně s tím, aby si postavy se nějak seznámily, hlavně ty nové se stávajícími, avšak to se moc přes obrovské očekávání nenaplnilo, což doufáme, že to doženete do konce dějové linky!
Druhá akce byla Stávka v dolech, což nás velmi zamrzelo, že přišlo doopravdy malý počet lidí, oproti ostatním akcím a někteří se vyhýbali s tím, že se báli o své postavy. Vy přeci víte, že se jim nic moc nemůže stát! 🙂 Jenom některým postavám se polámaly ruce, trochu zažili tlakovou sprchu a menší věci, které se normálně zažívají při protestech.
Novinkou je včerejší oznámení o zatčení Patricka Rosse, bývalého primuse, starosty, který byl ústřední postavou v minulých 2 dějových linkách, kdy nějak vždy ovlivňoval děj. I tentokrát se to stane, avšak zatím Vám neprozradíme jak, to je překvapení na další akci, ale mohli jste si všimnout, že zmínka o stávce v dolech se vůbec nedostala do médií a ani do žádných novin. Udělá tomu přítrž Deník Pravda nebo i ti budou mlčeti jako hrob?
Nezapomeňte na to, že hlavně Vy tvoříte dějovou linii a podle Vašich reakcí ji přizpůsobujeme na míru na další akce a další děje na RPG, tak se nebojte a můžete i psát články do novin nebo organizovat menší „protesty“ před Prefekturou či podobné věci, které rozdmýchají atmosféru v Gold Pitu.
V příštích měsících očekáváme větší aktivitu od všech postav, také hýbání dějem od Tajného spolku, který sídlí v Londýně a další akce, ve kterých poznají Watson a spol., že obyvatelé Gold Pitu zase takoví „poseroutkové“ nejsou a dokážou se útlaku ze strany Prefektury bránit. Máte se na co těšit!
V neposlední řadě jsme si vědomi, že brzy budeme opět muset udělat menší čistku, takže sledujte i nadále naše stránky a choďte na chat, abyste věděli, kdy jí čekat. Samozřejmě přispěním Like na Facebooku na adrese – http://facebook.com/diggers.underground ničím neuškodíte, naopak budete většinou urychleně informování o novinkách na RPG, tak to mějte i na vědomí.
Kdybyste chtěli cokoliv, můžete napsat na náš Facebook Page, na e-mail.
Na závěr písnička na pochmurné odpoledne 🙂 Mějte se a těšíme se na další společné chvíle strávené zde…

Napsat komentář