Watson: Zločin je třeba vymýtit

Watson: Zločin je třeba vymýtit

V neformálním rozhovoru se nám vyzpovídal ohledně pár situací ve městě a co má v plánu.

Ve velkém rozhovoru se Ben Watson otevřel ohledně mnoha otázek, i ohledně své rodiny a svých partnerek. Ohledně dění ve městě byl ale jen přeci nejsdílnější, což byla nejdůležitější část našeho rozhovoru s ním, co vyjde o víkendu.
Avšak prefekt se zmínil o věcech, které nepočkají na vydání až o víkendu. Zmínil se ohledně situace Patricka Rosse, o kterém se vyjadřoval ve velmi špatném světle. Vysvětluje to tím, že když byl ještě policejním prezidentem, byl Ross předmětem vyšetřování, kde jsou pořízeny nahrávky s podezřením na lobbing ohledně Darby Investment, kteří měli profitovat nejvíce z nových staveb ve městě a dostávat zakázky, což je pochopitelné z toho pohledu, že Ross je synovcem Michaela Darbyho, předsedu představenstva Darby Investment.
Nadále Patrick Ross dle Watsona obtěžoval ženy na Prefektuře, kterým dělal neslušné návrhy a dokonce i na Watsonovu sekretářku, kterou chtěl zdiskretivovat před všemi kolegy.
V budoucnu se chce Ben Watson zaměřit více na školství a také na vzdělávací programy pro studenty středních škol, zejména gymnázií a středních odborných škol, kde chystá obrovskou reformu po vzoru Velké Británie, kde žil nějakou dobu.
Lenka Campbell

Napsat komentář