Esteban: Zrušení výjezdních doložek? Uvažujeme!

Esteban: Zrušení výjezdních doložek? Uvažujeme!

V rozhovoru v Aférách se vyjádřil Esteban k některým věcem ve městě a některé vypadají i dost zásadně pro chod města…

Alexander Esteban, radní města Gold Pitu, byl podroben menšímu „výslechu“ ze strany redakce Afér v Gold Pitu ohledně jeho osobních ambicí, života a také ohledně nových plánů na Prefektuře, na které poslední dobou po menší aféře s zažíváním, konečně rozjíždí opět naplno!
„Bylo to úděsné ale přežili jsme to naštěstí všichni.“ Pouze touto větou popsal zdecimování 3/4 Prefektury střevní chřipkou, kterou prozatím vyšetřuje Tajná služba Gold Pitu a už se prý dle Estebanových slov blíží k pachatelce. Postih prý bude velmi ale velmi krutý.
Otevřel se nám také z hlediska svého osobního života a vyjádřil se, že hledá stále svou partnerku pro svůj celý život a dámám v Gold Pitu je tedy velmi otevřen… Chce si založit brzy rodinu a také mít pokračovatele ve vládnutí Gold Pitu.
Ohledně plánů na Prefektuře se vyjádřil ohledně výjezdních doložek, o kterých se v Radě města diskutuje už měsíce a uvažuje se o jejich zrušení. Dále zpřísnění trestu za korupci a úmyslné tunelování veřejných peněz. Dle něho by v případě schválení podlehlo retrospektivnímu využití zákona pro některé případy a je zde horký kandidát na využití, případ Patricka Rosse, který zatím pobývá ve vazební cele na Policejní stanici.
Eleanora Calder

Napsat komentář