Prominentní dědička v Gold Pitu

Prominentní dědička v Gold Pitu

Co dělá aristokratické dítko v Gold Pitu?

Anette Grewerberger, jméno které se v minulých letech dost resonovalo v bulvárních plátkách v Montrealu a jejím rodném Bristolu. Mladá lady podle mínění kanadských a britských novinářů se stáhla do ústraní a začala pracovat pro impérium jejího otce, po kterém v budoucnu zdědí velké množství hotelů, které jsou po celém světě.
V posledních letech se rozebíraly její eskapády na večírkách a také její vztah s vystudovaným archeologem Brendanem Hoffmanem.
Dostali jsme echo od kolegů z povrchu, že by se měla nacházet v Gold Pitu a dnes to můžeme už dokonce potvrdit. V tištěném vydání uvidíte exkluzivní fotky ze seznamovacího večírku před pár měsíci, kde byla sama a nevypadalo to, že by měla o společnost nouze, ani o doprovod domů. Samozřejmě bez přítomnosti jejího přítele.
To také vysvětluje, proč Hoffman se vzdal své práce v Montrealu a přednáší od října na místní univerzitě. Pochybnosti o vztahu.
Podle našich zdrojů z blízkosti Lorda Grewerbergera dal za úkol své dceři prozkoumat tržní prostředí v Gold Pitu pro případnou stavbu nového hotelu v Gold Pitu. Neužívá si místo toho jeho dcera spíše volnosti a anonymity v podzemí místo toho, aby mu pomáhala v podnikání?
Bo Kristensen

Napsat komentář