Velká příprava na Maškarní ples

Velká příprava na Maškarní ples

Kulturní dům je uzavřen, proč?

V posledních dnech je okolo Kulturního domu rušno. Odklízí se listí z chodníků a po obou stranách chodníku je zákaz parkování. V okolních domech a bytech dostávají obyvatelé, kteří tam ještě jsou, náhradní byty do příští soboty nebo možnost výjezdu na dovolenou do povrch.
Co se děje? Příprava na velkolepý Maškarní ples, který podle Prefektury ještě nikdy větší nebyl. Bezpečnost nadevše, a proto v okolí Kulturního domu nesmí být ani noha a policisté už připravují s vojáky všechny scénáře, které mohou nastat, aby lépe zasáhli. Proto v okolí bude od středy uzavřená cesta do Kulturního domu, protože se budou nacvičovat krizové plány.
Dělníci mají také dost napilno, protože výzdoba v sálech se také neobmění samo. Baristé slibují, že letos bude širší nabídka alkoholu, než v předchozích letech a v salonku nad parketem bude nainstalováno i sklo, pro jistotu, aby nikdo nespadl, jako na Vánočním plesu před 2 lety.
Lístky na Maškarní ples pomalu mizí a na pokladnách Prefektury zbývá pouze 150 volných lístků za zvýhodněnou cenu. Vydáte se mezi smetánku Gold Pitu?
Eleanora Calder

Napsat komentář