Andreas P. Hick


Přezdívka: Miki
Jméno: Andreas P. Hick
Věk: 25
Zaměstnání: Vedoucí jedné firmy
Vzhled: Andreas je mladík štíhlé atletické postavy vysoký 198 cm důsledně dbající na svou fyzickou kondici. I když to není na něm hned na pohled zřejmé, tak je jeho tělo slušně vypracované, ačkoliv se nedá říci, že se jedná o nějakého svalovce. Snaží se působit elegantně, upraveně a důvěryhodně. Velice rád se usmívá. Preferuje drahé obleky v tmavších barvách nebo rovnou přímo v černé. Je pohledné až chlapecké zlehka opálené tváře a plavých odrostlejších vlasů, kterým na muže věnuje docela slušnou pozornost. Často jej provází nástin drahé pánské kolínské, kterou nezměnil mnoho let. Na levé ruce nosí stříbrné náramkové hodinky s černým ciferníkem bez vyobrazení čísel. Málokdy se někde objeví neoholený nebo prostě jenom v riflích. Oči tohoto mladíka jsou světle modré. Většinou jej lidé popisují jako dobře vypadajícího, vstřícného a důvěryhodného muže s nepochybným charisma. Tomu napomáhá jeho znalost etikety a nacvičené vzorce chování rádoby gentlemana.

Charakteristika: Málokdo pro něj něco víc znamená a především ženy vnímá jako méněcenné. Ty si sice mnohdy myslí, že je tomu jinak, ale on sám je bere jen jako povyražení, pobavení a ukrácení volného času. Dokáže si vážit jenom někoho mužského pohlaví. Ale z vlastní zkušenosti dobře ví, že právě ženské pokolení je velmi snadno obelhatelné a ke spoustě věcí sveditelné. Dalo by se říci, že ve lhaní je doslova mistr. Na lásku nevěří, ale to se kdykoliv může změnit. Navzdory tomu všemu umí být velmi dobrý přítel, pokud si někdo jeho přátelství dokáže získat. To nebývá nikdy příliš snadné, ale vloží-li do někoho důvěru, pak se na něj takový člověk může kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem a on mu vždy pomůže. Sotva kdo by do něj řekl, že je schopný zajít i do naprostých krajností. Když už se uvolí k tomu, aby se napil alkoholu, pak vybírá starší ročníky červených vín. Šampaňské přímo nesnáší a nepovažuje jej za víno. Tvrdému alkoholu se vždy naprosto důsledně vyhýbá a i okamžiku, kdy by byl opilý. Tehdy nad sebou ztrácí jakoukoliv kontrolu. Za všech okolností se dokonale ovládá (nebo se o to snaží), ale jeho největší slabinou je hrdost. Urazí-li jej někdo, pak je schopný z něj div ne vymlátit duši. Je si toho velmi dobře vědom a tak svou velmi energickou povahu důsledně skrývá. Je rozštěpené povahy. Na jednu stranu miluje cizí společnost, rád je středem pozornosti, přičemž je velice upovídaný. Na druhou stranu se však ve společnosti nedokáže orientovat a komunikovat s cizími lidmi ve velkém kruhu mu činí potíž. Celkově je však velice nedůvěřivý. Pokud je v neznámém prostředí cítí velký stres, sám sobě se jeví jako nepotřebný a neschopný a naprosto sebekritický, pokud se ale chytí iniciativy, klidně bude vést debatu proti ostatním. Sám o sobě je spíše slabá osobnost, lehce podléhá krizi, depresi a upadá do melancholie, když je vystaven jakémukoli většímu problému a tlaku, který navíc trvá delší dobu, dokáže se tak snadno dostat až k samému zkratu. Pokud není vyzván k řeči, nebose necítí býti ve správném kruhu, dokáže být velmi tichý, ovšem velice zvídavý posluchač. Trpělivost je rovněž jeho silnou stránkou. Dokáže celé hodiny vydržet sedět na místě a nic nedělat. Má své priority a je pragmatikem. Co jej nebaví, nedělá, nebo nechce dělat. Nutno poznamenat že Andreas je velký lenoch a pokud jej práce nebaví, nebo jí nemá rád, hold ji odloží na další den. Často se pak stane, že na takové věci zapomene. Miluje přírodu, ticho a hudbu.
Historie: V Gold Pitu, kde žil se svými rodiči. Jeho otec pracoval jako vedoucí jedné firmy, jeho matka zůstavala doma s ním. Byl jedináčkem, nikdy se nesetkal s šikanou, a proto mu přechod na střední školu učinil mnoho problémů. Doslova čistý chlapec byl nyní pod nátlakem ostatních nevybouřených děcek a zanechalo mu to nejeden šrám na duši. Právě odsud si odnesl svůj strach z cizích lidí a nedůvěřivost. Andy se totiž stal obětí šikany, svou útěchu poté našel v lese a přírodě kde často chodil na procházky se svými podobně založenými rodiči. Pro Andy tudíž byla škola muka. Pak však musel nastoupit do jiné školy. Kde se rozhodl, že svou lásku k přírodě ještě prohloubí když okolo všude školy je tolik přirody. Našel svůj sen. Andy po základce zůstala stejná zvídavost, ve škole, jenž jej bavila byl pilný a pracovitý student, jenž se snažil aby se stal jedním z nejlepších studentů, bohužel, jeho lenost mu v několika předmětech přinesla velice bolestné výsledky. Musel se prát sám se sebou a přemáhat své já aby konečně vystudoval a složil zkoušky. I nyní si pamatuje ten pocit, když seděl v lavici a čekal na test aby ho mohl vyplnit.Jak tak začal chodit na tu jinou školu, umřel mu tátá. Byl toho zdrcený a smutný.Však po nějakém čase se jeho matka chtěla znovu vdávat ale on v tom viděl velký problém. Snil o tom že jeho matka bude věrná otcovy i když už není.Jako nikdo jiný nemohl jen tak nahradit otce. Nikdo. Během pár měsícu co se tak seznamil s mužem kterým je jeho matka šťastná usoudil že by to mohlo být dobré. Začal se chovat tak jak mohl aby udělal radost své matce. Už je dospělý, všechno dodělal i školu. Čas však neúprosně plynul a bylo jasné že Andy musí pracovat.Převzal post po svém zesnulém otci ve firmně práci.Naštěstí finanční tísní netrpěl, rodiče jej vždy podporovali a i nyní když se rozjížděl na vlastní noze, mu nezapomněli pomoci. Sem tam více trávil doma, doma se svým nevlastním bratrem kde ho učil bojovat a posilovat. Je to silný muž. Vychoval ho píše on než jeho otec neboli od Andoho nevlastní otec, který skoro vůbec se o syna nestaral.

Napsat komentář