Caroline Corwen

Přezdívka: Caroline
Jméno: Caroline Corwen
Věk: 20
Zaměstnání: Klubová zpěvačka
Vzhled: Caroline působí jako drobná dívka. Její tvář je spíše do oválného tvaru, rty jsou plnější s jemných nádechem růžové barvy, většinou roztažené do úsměvu. Ale když je semkne k sobě, vytvoří úzkou linku. Pleť je světlá. Má velké světle zelené oči, které lemují dlouhé černé řasy, které ovšem nejsou moc husté.Nad očima má světle hnědé obočí. Její vlasy jsou blonďaté barvy, ale u pěšinky jí jde vidět hnědá. Jsou mírně kudrnaté, samozřejmě, že přírodně a sahají ji délkově někde po ramena, možná trochu níž. Nos má rovný, ale ve spodní části se trochu rozšiřuje. Uši nelze většinou vidět, jelikož jsou schované pod vlasy, ale když už je zahlédnete, tak vypadají poměrně malé. Co se týče postavy, tak působí velmi hubeně. Není to tím, že by nejedla, ale takovou hubenou postavu má už od malička. Lze si toho hlavně všimnout v době, kdy má na sobě upnuté kalhoty a nebo legíny. Většinou ale velice ráda nosí šaty a různé kabáty. Ona je rozhodně ten typ, který pečuje o svůj vzhled.


Charakteristika: Je to mladá dívka, takže už tak lze předpokládat, že jí rozhodně různé večírky nebudou lhostejné. Caroline je společenský typ, má ráda přátelé, zábavu a rozhodně se nerada nudí. Působí jako milá dívka a to ona taky je, ale dodržuje jedno pravidlo. „Jak ty ke mě, tak já k tobě“ , to znamená, že kdokoliv jí ublíží nebo naštve tak mu to oplatí stejnou mincí, ne-li ještě hůř. Ovšem je taky hodně výbušná a docela hodně se chytá za slovo, takže když o ní někdo něco řekne špatně, hned si to vezme k srdci a to samé je i s lichotkama. Pro své přátelé by udělala cokoliv a co se týče nepřátel, tak těm se raději snaží vyhýbat. Docela je to hádavý typ, takže když už se pustí do hádky, tak z ní rozhodně jenom tak neodejde. Nesnaží se je ale ovšem vyvolávat, i když jí to někdy nejde. Caroline je takto docela náročná osoba, ale ráda se seznamuje a poznává nové lidi.
Historie: Caroline se nenarodila pár minut po tom, co se narodilo její dvojče. Bohužel, její dvojče nemělo tolik štěstí jako ona a zemřelo, takže nikdy nemohla poznat svou o několik minut starší sestřičku a její rodiče už další dítě nechtěli. Takže začala vyrůstat jako jedináček. Bohužel asi v jejích sedmi letech matka onemocněla a později zemřela. Zůstala na všechno s otcem sama, který k ní nebyl zrovna nejhodnější. Snažil se ji vychovávat podle sebe a dovoloval jí jen to, co se jemu zdálo správné a to se nikdy Caroline nelíbilo. Jelikož už v osmi objevila u sebe to, že umí zpívat a jednoduše se do toho zamilovala. Do hudby, tance, zpěvu. A už v tu dobu věděla, že se tím jednou bude chtít živit. Otci se to nelíbilo, chtěl z ní udělat něco víc, tvrdil, že tohle je jen záliba, ale ne věc, kterou by se měla živit. A tím její vztah k otci slábnul, jelikož vůbec nerespektoval její sny a přání. Nakonec se podvolila tomu nátlaku a dělala všechno proto, aby byl otec na ní pyšný. Studovala pilně a přemýšlela co by asi tak v budoucnu chtěla dělat, aby byl spokojený. Jenže když Caroline bylo 15 let, tak otec zemřel na selhání srdce. Pod svá křídla si jí vzala teta (sestra od matky), která žila sama. Caroline se jí svěřila se svým přáním být zpěvačkou a ona jí to neměla za zlé čím si jí velice získala. Pubertu měla klidnou a ničím nevýraznou. Po škole odešla do vlastního bytu a nyní se věnuje zpěvu.

Napsat komentář