NPC – Anna Miles

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/92332217/Natalie+Imbruglia+NatalieImbrugliaPNG.png
Jméno: Anna Miles
Věk: 34
Zaměstnání: policejní prezidentka
Vzhled: Její nevinné modré oči, kterých se nedá nevšimnout, jí dělají v jejím již „pokročilejším“ věku trochu mladší. Její obličej má přesně řezané rysy, které jí dodávají vážnost a přísnost. Pokud se však její ústa roztáhnou do úsměvu, všechny tyhle tvrdé rysy se zaoblí a ona se promění v milou paní. Na první pohled byste do ní neřekli, že má u ostatních kolegů velkou autoritu či respekt, ale když je naštvaná, její hlas je opravdu hrůzostrašný. Její obličej lemují zrzavé, skoro blond vlasy, které má kratší než v mládí, kdy je měla až k lopatkám. Většinou je nosí stažené do nějakého drdolu, copu nebo culíku, kvůli práci. Je rády, že doma jim může dopřát volnost a udělat si pořádný rozcuch na hlavě. Její postava je v davu docela i přehlédnutelná, protože měří kolem 165 centimetrů, což není v této době zrovna nejvíc. Pokud jí nepotkáte v unifromě, bude na sobě mít pohodlné džíny, nějaké jednobarevné tričko, svetřík a jednoduché černé sako.

Charakteristika: Anna je typická cholerička. Když se jí v něčem nevede, většinou šílí a okolí trochu jejími dB docela hluchne. Tato její vlastnost se opravdu nevyplácí, když přijde do kontaktu s nějakým padouchem, který jí odmlouvá. Nejradši by mu utrhla hlavu. Většinou jí naskočí žilka na čele, která signalizuje, že věci se stanou špatnými. Je velmi pečlivá a nedořešený úkol, či případ, jí dělá velké starosti. Nikdy se zcela neuvolní, když jí trápí nějaká nedořešená práce. V práci se tváří vážně. Nechce, aby si o ní někdo myslel, že svojí práci nebere vážně. Chce zajistit bezpečí a spravedlnost ve městě. Doma, ve svém pohodlí, se dokáže naprosto uvolnit. Nejlíp jí je v jejím pohodlném křesílku zachumlaná do deky s pořádným hrnkem teplého čaje. Na své blízké je opravdu milá, i když svou výbušnoust nijak neschová. Miluje malé děti. Při svém povolání bohužel nedokáže skloubit rodinu s kariérou. Kariéra je teď pro ní prioritou.
Historie: Narodila se do rodiny Milesových, kteří se přistěhovali do Gold Pitu za účelem zbohatnutí, kvůli diamantům. Její dědeček nebyl zrovna největším svatouškem a během 5 let, kdy pracoval v dolech ukradl přes 50 kg diamantů, které prodal na černém trhu za dost veliké peníze. Odseděl si za to 10 let ve vězení, což pro něho znamenalo vlastně doživotí. Zajímavostí, že peníze, které za ně získal nebyly nikdy persekuovány státem a díky nim se její rodina stala vlastníky řetězce fastfoodu. I přes neslavnou minulost její rodiny se rozhodla vystudovat policejní akademii a později se stala řadovou policistkou. Díky vztahu s nadřízeným se dostávala kariérně čím dál výš. Ale nebylo to jenom díky tomuto nadržování, ale také díky její vynikající práci. Až do jmenování prezidentky pracovala u tajné službě. Jenom díky ní posledních 5 let se nestalo v Gold Pitu nějaká vražda. V červnu 2090 byla povýšena na policejní prezidentku z pozice místo ředitelky interní tajné služby. V současné době je ve vztahu s Michaelem Darbym, který vede důlní společnost.

Napsat komentář