Čas klidu a pohody?

Sloupek z pondělního vydání 16.12.
Čas klidu a pohody?
Vánoce se blíží zběsilým tempem. Všude už je vánoční výzdoba (na ulicích, v obchodních centrech a na domech etc.), všude hrají vánoční koledy jako každý rok. Tyto Vánoce se mi ale nezdají stejné jako všechny ty minulé roky, které jsem prožil tady ve městě. Všude panuje strach, úzkost z toho všeho, co se tady děje. Vystoupení slečny Reed, která nepřímo na mě narážela, jsem v podstatě i čekal v podobném duchu. Tento rozhovor s Reed jsem měl původně vést já místo mé kolegyně, jenže se mi bohužel udělalo špatně ze svařáku, co podávali na náměstí. Myslím si, že by prefektura se měla víc zaměřit na kontrolu potravin a kvality životního prostředí než na likvidování svých odpůrců.
Bohužel ale i s tímto obdobím musíte pro své blízké shánět i vánoční dárky. Pro dětičky je fajn, že ještě věří tomu, že existuje Santa Claus, který po celý rok v dolech za Gold Pitem sepisuje seznamy hodných dětí, které obdaruje. Škoda, že to není pravda…
Každopádně se blíží Vánoce a pro tento rok je to můj poslední sloupek tak přeju šťastné a veselé Vánoce a úspěšný nový rok!

Napsat komentář