Sebastian Raven

Přezdívka: Sebby
Jméno: Sebastian Raven
Věk: 24
Zaměstnání: Učitel na střední – předměty matematika, biologie a chemie. Amatérsky píše povídky.
Vzhled: Sebastian má krátké, světle hnědé vlasy s o něco tmavšími konečky, které, když si je nechá narůst, se mu mírně vlní. Jeho světle šedomodré oči jsou to první, co vás na něm zaujme. Na učitele je to sice netypické, ale Sebastian má v pravém uchu náušnici v podobě vlčí hlavy. Je asi 192 cm vysoký a váží 79,6 kg. Má sportovně vypracovanou postavu, ovšem není to žádný kulturista. Když na sobě má upnuté triko, jsou mu na pažích patrné pevně vypracované svaly. Často jej uvidíte, jak má na sobě košili nebo triko s krátkým rukávem tmavé barvy a rifle. V soukromí svého bytu nosí volné tepláky a stará trika. Má radši pohodlnější styl oblékání, než aby se držel nejnovější módy. Občas jej můžete zahlídnout v černém společenském obleku, ale jelikož ten nemá moc v lásce, tak se to moc nestává. Na těle má spoustu jizev, většinou z bojových sportů, kterým se dřív věnoval. Pár jich má taky od své nešikovnosti. Největší jizvu má na hrudi, od skla, které tam měl vražené. Na levé dlani, hřbetní straně, má tetování, pentagram.

Charakteristika: Sebby je povětšinou veselý, milý a přátelský. Rád se usmívá a celkově má rád veselí. V nitru však skrývá velký smutek, který si v sobě nosí od dětství. Ovšem vše v určitých mezích. Jako učitel má rád pořádek, je to takový perfekcionista, ale snaží se to krotit. Ovšem jako vyučující není nějako extra zlý, spíš se snaží se studenty vycházet. Sám si pamatuje, jak mu na škole bylo, takže se podle toho taky chová. Nerad se s někým hádá, je to takový pacifista, který radši rozpory řeší nad sklenkou alkoholu, než někde v pěstním souboji. Když už ovšem na boj dojde, tak jen tak neprohrává. Dřív chodil na bojové sporty a tak se umí bránit. I teď rád sportuje, pravidelně chodí běhat. Rád čte, vlastní velkou zásobu knih. Jak vědeckých, tak románů. Umí hrát na kytaru a trochu i na klavír. Miluje zvířata a přírodu. Snaží se kreslit, ale jeho talent se rovná Černobylu, tudíž žádný není. Ale jelikož nikdo není dokonalý, tak ani Sebby není. Dříve byl velmi agresivní a vznětlivý. Občas se ani teď neudrží, ale to se stává jen málo kdy. Rád popíjí, což mu občas způsobuje problémy s prací. Navíc je to strašný sklerotik, co se týká důležitých věcí. Ke všemu je děsně líný a prakticky neumí vařit. Dokáže si ukuchtit jen takové to základní jídlo, ale něco složitějšího… Jídlo končí vyhozené a on se musí jít umýt… Nerad prohrává a proto se snaží vždy vyhrát.
Historie: Sebastian se narodil do rodiny, kde otec pracoval v dolech jako hledač diamantů a matka pracovala jako barmanka. Měl ještě mladšího bratra Lucase a sestru Alishiu. Nebyli zrovna dvakrát bohatí, ale měli se rádi. Jako nejstarší dítě často pomáhal rodičům s mladšími sourozenci. Pomáhal jim v učení, tak vznikl jeho sen stát se učitelem. V osmi letech se začal věnovat bojovým sportům. Za život jich vystřídal celkem dost. Díky tomu byl věčně samá modřina a často měl ruku nebo nohu v sádře. Byl dosti nezodpovědný, co se vlastního zdravý týkalo. Takhle to šlo asi tři roky. V jedenácti se ovšem změnil. Jel s rodinou na výlet avšak měli nehodu. jejich auto dostalo smyk a oni se vybourali. Jeho matka zemřela na místě a jeho mladší bráška umřel tři dny na to v nemocnici. On sám utrpěl otřes mozku, dvojitou zlomeninu stehenní kosti a v hrudi, zaseknutý mezi žebry, měl kus skla z okýnka, který musel být operativně vyjmut. Dva měsíce měl poškozenou krátkodobou paměť, takže si na autonehodu vůbec nepamatoval. Neustále se ptal, kde je máma a Lucas. Nikdo mu to nechtěl říct. Když už to jeho neustálé vyptávání jeho otec nevydržel, řekl svému synovi všechno, což způsobilo, že se mu vrátila paměť. Nějakou dobu byl v šoku, kdy se s nikým nebavil a jen brečel. Nakonec se z toho vzpamatoval. Sice většinu lidí by asi něco takového poznamenalo, ale Sebastian to na sobě nadával znát. Hlavně před svou sestřičkou a nakonec se stalo, že začal být opět veselý a jeho život se vrátil do normálu. Otec mu pořídil psa a jeho sestřička dostala kočku. Jeho život se vrátil do starých kolejí. Chodil do školy, cvičil bojová umění, pomáhal otci se sestřičkou, která po autonehodě ochrnula na dolní končetiny a byla proto odkázána na vozíček a pomoc rodiny, staral se o zvířata, apod. Když se měl rozhodnout, co chce v životě dělat, jeho sestra jej přemluvila, aby si splnil svůj sen, stát se učitelem. A to taky uděl. Vystudoval peďák a stal se z něj čerstvě dostudovaný učitel. Vzal práci na střední škole, k fence si pořídil ještě hada a odstěhoval se. Otce a sestru chodí pravidelně navštěvovat.
Zajímavost: Sebby vlastní fenku border kolie jménem Yuki (sníh), dále má hroznýše královského jménem Alois.
Yuki
Alois
tetování

Napsat komentář