Mimořádné vydání Událostí!

Ve zpravodajském studiu Gold Pit TV se připravuje mimořádné vydání Událostí a byla rychle svolána porada všech novinářů v redakci. Stal se totiž hrůzostrašný čin a to vražda dvou předních primusů. Před kamerami pomalu usedává Helen Rowling, kterou jste mohli vidět již při Talkshow s Amber Reed a vedle ní usedá Henry Clarkson, který vypadá velmi unaveně.

Výraz obou dnešních moderátorů vypadají velmi pochmurně a dokládá to atmosféru, která převládá ve zpravodajském oddělení Gold Pit TV.
„Dobrý večer, obyvatelé Gold Pitu.“ Jako první uvede do pořadu slečna Helen, která se podívá na Henryho, který ji doplní. „Vítejte u mimořádného vydání událostí, jak jistě nevíte, stala se hrůzostrašná událost, kvůli které jsme museli zrušit plánovaný Rowin Talkshow Live. Událost, která se stala zajisté otřese celým Gold Pitem a poznamená pověst polici na delší dobu než po kiksu na Podzimních slavnostech.“ Nervózně se poté podívá na Helen, která ujasní co se vlastně děje. „Bohužel Vám musíme oznámit, že dnes v 19:30 jsme dostali zprávu o tom, že primusové Carolina Elena Esteban a Javier Lucas Esteban byli zavražděni před svým rodinným domem v obytné čtvrti. Podrobnosti zjišťujeme.“
Po této větě se na obrazovkách dostává reportáž, o jejich životě, o tom co všechno dokázali pro Gold Pit. Po 20 minutové reportáži, kterou provází hlasem Henry se opět vrací do studia, kde se ale vzápětí přepojí na místo činu.
Dozvídáme se od reportéra Jonase Hendricksona první podrobnější informace a to, že v době činu byli na místě bodyguardi, kteří bohužel nesplnili svou roli a naprosto selhali. Střelám, která jim letěla do týlu z velké vzdálenosti nemohli nijak zabránit. Oba byli na místě mrtví a nebylo jim pomoci. Po předání těchto informací posílá slovo opět do studia.
„Máme pro Vás další žhavé informace a to abdikaci Thomase Blacka, nejstaršího primuse.“ Pronese do čoček kamer Helen, které už ani make-up nezakryjí to, že se jí na čele objevují první kapky potu z nervozity. „Vidím, že už po tomto činu se objevují první náznaky srabáckého jednání.“ Pronese Henry s velkou dávkou nadsázky a podívá se směrem k Helen. „Třeba pro to má jiné důvody, ale neměli bychom o tom spekulovat. Vžij se do roli moderátora, prosím.“ Podívá se s přísným pohledem na Henryho, který skloní hlavu a neodpoví na tuto výzvu nijak hlasitě.
Kamera se ale obrací k dalšímu moderátorovi a to Josému Rodriguézovi, který shrnuje na interaktivním monitoru všechna fakta o vraždě, o kterých se zatím ví. Moc těch faktů ani není, proto s trpkým úsměvem ukončuje po 2 minutách svůj vstup.
Po půl hodině neustálých vstupů na místo činu a zpět do studia končí mimořádné vysílání, ze kterého jsme se dozvěděli následující:
  • Byli zavražděni Carolina E. Esteban a Javier L. Esteban, kteří se vraceli na místo svého pobytu s bodyguardy
  • Pachatel/é nebyli zatím zatčeni
  • Střela, která je usmrtila byla z velké dálky
  • Anna Miles se domnívá, že šlo o vraždu na objednávku
  • Thomas Black, jakožto nejstarší primus, odstoupil ze své funkce
  • Byl zrušen Rowin’s talkshow Live – znamená to, že Erwin U. Kahard dostává opět důvěru?

Napsat komentář