Současná situace v podzemí – do března

Jak víte, poslední dobou se v Gold Pitu událo mnoho událostí a je načase si jej zrekapitulovat. Berte tyto informace informativě pro Vás, hráče, ne pro Vaše postavy!
(spojí se dvojka Darby – Ross?)

1. revolta v podobě Erwina U. Kaharda
Jediná postava, která veřejně bádá nad otázkami existenci světa nad Gold Pitem je prozatím pouze Erwin U. Kahard, který má svůj zábavný pořad Rowin’s talkshow, který můžou Vaše postavy vidět v Gold Pit TV vždy ve 20:00 v pátek. Ty zajímavější díly jsou samozřejmě sepsány a můžete je nalézt, vy hráči, v sekci „Média v Gold Pitu“.
Můžeme zatím také řici, že Erwin zažívá muka, která provázejí jeho vystupování a dost problémů v jeho životě. Je už na čase, aby nějaká další postava se přidala k jeho myšlenkám? Věří mu vůbec někdo nebo ho všichni berou za šaška, co si vymyslel nějaké téma, aby zaujal veřejnost?
2. Vraždy v Gold Pitu
Poslední dobou otřásají šokující zprávy okolo vedení města a jejich osudů! Dne 24. ledna byli zavražděni dva primusové, možná ne náhodou, manželský pár – Carolina Elena Esteban a Javier Lucas Esteban. Byla to nejspíše vražda na objednávku, protože to bylo výborně naplánované a provedené beze stop, které by vedly k násilníkovi (násilníkům).
Pro shrnutí: Oba byli zavražděni velmi krutě. Každý jednou kulkou do týlu z velké vzdálenosti, před svou vilou v obytné čtvrti před očima jejich bodyguardů, kteří neměli nejmenší šanci je už na místě nějak zachránit a přivolaní záchranáři mohli pouze konstatovat smrt. Podrobnosti můžete dočíst zde.
Ze strachu strachu o svůj život ze své funkce abdikovali Rebecca Thompson, John Mayer a Thomas Black, kteří stejně měli před důchodem.
To znamená, že v této době vládne městu pouze 2 primusové. A to Amber Reed a Patrick Ross. Zatím se nerozhodlo, jestli se zvolí zbylí 5 primusů do funkcí nebo ne. Nikdo si ale nemyslí, že někdo bude mít o tuto funkci po těchto událostí eminentní zájem.
Otázka ale vyvstává, proč zrovna Estebanovi? Byli nepohodlní pro nějaké vrstvy v Gold Pitu?
Slečna Anna Miles si musí v této chvíli trhat vlasy, protože takový kiks se jim už nepovedlo delší dobu…
3. shrnutí všech tajemství
Zatím všechny Vaše postavy zatím o nyancích, které kolují Gold Pitem moc neví, jenom pouze za předpokladu, že sledují Gold Pit TV a doopravdy věří tomu, co hlásá Erwin Kahard. Je to totiž komik a takovému člověku nemůžete nikdy věřit na 100%. Co když si jenom dělá srandu? Zatím Erwin zná následující fakta a tato také zveřejnil – mapku se Sluneční soustavou a Themis Torrens mapu země, které oba našli na Podzimních slavnostech.
4. vlivy na zbylé primusy od překupníků
Máme se obávat, že by byli zbývající primusové nijak ovlivněny vrstou, kteří se nazývají „překupníci“? Pár otázek je tu na místě. Proč zrovna oni neodstoupili? Nemají strach z toho, že by je odstranili nebo ví, že je drží naživu vlivný strýc Patricka Rosse, Michael Darby?
Nebo je to jejich vymyšlený plán, jak odstranit všechny primusy a teď nastolit novou diktaturu pod jejich vedením?
Na odpovědi si musíme počkat až v dalších dnech. Určitě se na povrch dostanou další fakta, která nebudou nijak růžová pro obyvatele Gold Pitu. Zdá se totiž, že opravdovou vládnoucí mocí jsou tu překupníci, kteří mají pod palcem všechny finance a jak víme, peníze vládnou světem.

Napsat komentář