Příliš romantiky?

Sloupek z pondělního vydání 24.02.91

Příliš romantiky?
V pátek si zapínám v televizi Rowin’s talkshow, na který se dívám tak jako dalších 90% obyvatel v Gold Pitu a skoro jsem oněmel. Pohled do zákulisí Rowin’s talkshow a do života Erwina Kaharda, který mi ještě tvrdil před pár měsíci, že nechce sdělit, kdo je jeho slečna. To už ale všichni vlastně víme, kdo je jeho přítelkyně…
Žádost o ruku v přímém přenosu na Gold Pit TV? To nemá obdoby, tohle se musím vyzdvihnout Erwinovi a obdivuju ho za to, co udělal. Bylo to dost riskantní pro něho i pro jeho reputaci v dalším působení na obrazovce! Přeju oběma vše nejlepší do jejich dalšího milníku jejich vztahu a doufám, že mě pozvou na jejich pompézní svatbu!
Dost romantiky, vraťme se k současným událostem v Gold Pitu. Vede nás v této době páreček Reed – Ross, kteří se ale nijak poslední dobou vůbec neprojevují. Že by se přestali držet otevřenému přístupu k obyvatelům, který razili v minulých měsících a letech? Už by nám mohli některé věci vysvětlit a vůbec nastínit jejich plány do budoucna, protože tato nejistota je neudržitelná pro všechny. Nenastává čas, aby se vlády nad tímto městem chopil někdo jiný? Jedinými kandidáty, kteří by mohli reformovat jsou Michael Darby a Raymond Walker.

Napsat komentář