Rachel Winchester

Přezdívka: Vicky
Jméno: Rachel Winchester
Věk: 17
Zaměstnání: Studentka
Vzhled: Rachel svou výškou nikdy nevynikala nad svými vrstevnicemi,s její postavou se nedá řadit mezi přímo štíhlé dívky ale ani mezi baculky. I přesto, že se neřadí mezi nejštíhlejší dívky působí křehce jako kdyby se každou chvilku měla rozpadnout na tisíce kousku, možná právě k tomuhle pocitu pomáhá melancholický úsměv v její tváři, který často zahlédnete na jejích malých přesto plných a souměrných rtech. Světle vyhlížející oči s mandlovým odstínem lemují kratší řasy. Má světlou pokožku a na obličeji má spoustu pih, přes nos až na tvářích. Na krátko ostříhané vlasy si většinou pečlivě sčesává dozadu, mají světlou barvu a ve správném světle působí teple hrajícími odstíny barev, ve vlasech většinou mívá drobnou čelenku, které si na první pohled nevšimnete.
Oblečení volí podle pocitů, které v daném momentu nosí v sobě. Většinou volí nenápadné šatky v barevných odstínech ale můžete na ní zahlédnout i černou barvu. Nikdy jí neuvidíte v něčem v čem vypadá otřesně ale na tom co má na sobě tolik nelpí. Šperkům se vyhýbá širokým obloukem, protože jí přijdou nepraktické, proto jediný kousek, který nosí jsou sotva viditelné náušnice.

Charakteristika: Pokud zahlédnete drobnou dívku s nepřítomným úsměvem s největší pravděpodobností je to Rachel ale většinou jí jednoduše přehlédnete. O její povaze by se dalo říct, že je milá a možná i přátelská ale.. Rachelin nepřítomný úsměv na její tváři není náhoda, často se ocitne mimo realitu, bloudí ve svých vlastních vysněných světech a někdy vypouští i lidi, kteří se nachází v její blízkosti. Její tichý, melodický hlásek, který lehce přeslechnete zní jako tichá melodie, ve které nenajdete stopy po ironii ani po sarkasmu. Oplývá svým vlastním humorem, pro který má málokdo pochopení. Z ničeho nic mění témata a odpovídá jen na otázky, které jí zaujmou, ty další jako kdyby nikdy neslyšela stejně tak jí z úst často vychází metafory, které se většinou zdají naprosto nesmyslné, neřadí se mezi upovídané ale někdy se dokáže rozpovídat. Většina jejích dní se dělí na dvě skupiny, ta první je usměvavá, přátelská dívka, která dokáže vést smyslnou konverzaci, ta druhá skupina dní patří mezi ty, kdy je nejraději sama, uzavřená před okolním světem a nemá chuť se s kýmkoliv bavit. O Rachel by se dalo mluvit jako o té „naivní“, někde v hloubi srdce ví, že rozhodnutí která dělá jsou špatná a naprosto neodůvodnitelná ale nemůže si pomoct. Nemá ráda chaos, je ráda, když má každá věc své vlastní místo a když tomu tak není je nervózní. Pokud hledáte osobu, která vás vyslechne a neroznese vaše tajemství, hledáte na správném místě.
Historie: Její minulost není nějak převratná, narodila se do obyčejné rodiny,rodičům Laně a Kitovi. Její matka znovu otěhotněla krátce potom co přivedla na svět malou Rachel. Rachel už nebyla sama a společnost jí dělala její malá sestra Mia. Žili obyčejný i když prostý život, který se v průběhu let rychle změnil. Rachel si ke své malé sestře dokázala najít cestu hned jak se Mia narodila ale časem jí rychle ztratila. Když bylo Rachel 6let, její rodiče se rozvedli a ona se odstěhovala s otcem, zatímco její mladší sestra zůstala s matkou. Důvod, proč si Rachel stála za svým názorem žít s otcem už v tak malém věku je ten, že jí připadalo nespravedlivé aby její táta nemohl vychovávat ani jednu ze svých dcer, takhle to chápala když byla malá. Rozhodně se toto rozhodnutí ale nedá připisovat jako chybné, otec jí miloval a snažil se zajistit aby měla všechno co pořebovala. K sestře ani matce si už nikdy nenašla cestu zpátky, přesto, že se spolu prvně vídaly často, časem přešlo jen na občasná setkání.
Rachel v té době už dělilo jen pár měsíců k nástupu do školy, do místa na které se těšila. Ze začátku byla bystrá, pečlivě poslouchala výklad učitelů a snažila se zapadnout. Bohužel i tohle se po prvních pár měsících strávených ve škole změnilo, stala obětí šikany a nebyla dost silná na to aby se s ní vypořádala. Z bystré a zvídavé holčičky se každým dnem stávala uzavřenější a tišší dívka, která si okolo sebe postavila nezničitelnou bariéru a nepustila k sobě nikoho, tohle období se protáhlo až do doby, kdy začala dospívat.
Krátce před 15. narozeninami se v jejím životě něco posunulo a ona se dokázala začlenit do kolektivu. Parta, do které se dostala se ale nestala převratně dobrým rozhodnutím v jejím životě, vlastně jí převrátila život naruby. Všichni její přátelé byli starší než ona, většina z nich ve věku okolo 18 a 19let. S novým přátelstvím přišla i její první láska, které Rachel naprosto podlehla. O pár let starší chlapec, do kterého se Rachel zamilovala jí její lásku opětoval, tedy alespoň to si zaslepená Rachel myslela. Otci nalhávala, že spí u svých kamarádek ale veškeré večery a noci trávila se svým přítelem nebo s partou. Od počátečních „nevinných“ večírků ze kterých Rachel často odcházela pod vlivem alkoholu se vyklubaly večírky, které ona a její parta využívala k tomu aby se sjeli a neměli ponětí o okolním světě. Krátce po Racheliných 16. narozeních se s ní její přítel rozešel s tím, že se zamiloval do jiné. Rachel se přes to nedokázala přenést a začala využívat společnosti ostatních chlapců a většího množství drog aby zapomněla. Jednou v noci nemohla spát a uvědomila si, že s tím musí přestat, styděla se sama za sebe a za svojí pověst. Přestala se vídat se svojí starou partou a zase se uzavřela víc do sebe. Opět si ale dokázala najít cestu ke svému tátovi a doufá, že se jí to časem podaří i s matkou a sestrou. Rachelina pověst se zase z „té holky“ změnila na „nikoho“. Rachel se ale záliby v odpoutání se s pomocí drog úplně zbavit nedokázala a zatím se o to nepokouší, nikdo kromě jí samotné o její zálibě ale zatím neví, většina žije v domnění že se toho Rachel už zbavila.

Napsat komentář