Mimořádné vydání Událostí – zmizení Amber Reed a Patricka Rosse!

Ve zpravodajském studiu Gold Pit TV se opět připravuje mimořádné vydání Událostí. Od pozdního odpoledne byla svolána porada všech novinářů v redakci. Jak jistě víte, zmizeli 2 primusové. Amber Reed a Patrick Ross. Před kamerami pomalu usedává Helen Rowling a vedle ní usedá Henry Clarkson, který se zdá, že se pustil i do vážné žurnalistiky, protože včera zprávu o primusech přinesl jako první před pár hodinami.

Oba moderátoři sedí již na svých pozicích ve studiu, informace jsou seshromážděné a jsou připraveny i živé vstupy před společnou rezidencí Reed a Rosse.
„Dobrý večer, obyvatelé Gold Pitu.“ Jako první uvede do pořadu Helen, která se podívá na Henryho, který ji vzápětí doplní. „Vítejte u mimořádného vydání událostí, ohledně zmizení dvou předních primusů. Amber Reed a Patricka Rosse.“ „Z novinového článku Henryho jsme se dozvěděli zatím pár faktů. 1. v jejich rezidenci se našli pouze omámení bodyguardi 2. kamerový systém byl vypnut 3. nepřišli ráno do práce, že Henry?“ „Ano, přesně tak, zatím náš zpravodajský tým zjišťuje další podrobnosti a přineseme Vám i přímý vstup z místa.“
Po menší pauze se opět ve studiu hlásí Helen, Henry už se neobjevuje vedle ní ale v křesle hostů se objevuje Michael Darby.
„Dobrý večer, pane Darby. Znáte již nějaké podrobnosti o Vašem synovci a jeho přítelkyni?“
„Dobrý večer, Helen a obyvatelé Gold Pitu. Zatím nemám žádné další zprávy, kromě toho, co jste napsali do novin. Velmi mě tato zpráva zarmoutila a doufám, že se mi brzy Patrick ozve. Mám o něho strach.“ Po této větě se zadívá vážně do čočky kamery.
„Jistě, všichni tu držíme palce a děkuje za návštěvu.“
Poté Darby jde zpět do zákulisí a poté ze zákulisí Henry zahlásí. „A teď již tu máme připravený živý vstup z jejich rezidence. Jony, máš slovo.“
Na televizi se přepíná záběr na živý záběr před rezidencí Reed a Rosse. U kamery samozřejmě Jonas Hendrickson.
„Dobrý večer, diváci. Hlásím se z místa činu, kde naposled viděli Amber Reed a Patricka Rosse. Mám tu sekretářku slečny Reed. Slečno?“ Vedle něho v záběru se objeví sekretářka Reed, která se ale rozpláče a nemůže nic říci.
„Vracím slovo do studia, pardon.“ Jonas raději vrací slovo do studia, protože teď není nejvhodnější chvíle něco dále říkat z místa činu. Navíc nemá moc informací.
Kamera se ale obrací místo k moderátorské dvojici k dalšímu moderátorovi a to Josému Rodriguézovi, který shrnuje na interaktivním monitoru všechna fakta o zmizení, o kterých se zatím ví. Moc těch faktů ani není, proto s trpkým úsměvem ukončuje po 2 minutách svůj vstup.
Po půl hodině neustálých vstupů na místo činu a zpět do studia končí mimořádné vysílání, ze kterého jsme se dozvěděli následující:
  • Bodyguardi byli omámení v jejich bytě
  • Kamerový systém byl vypnut
  • Nepřišli v obvyklou dobu do práce
  • Vyhlašuje se po nich pátrání
  • Ostatní primusové, konkrétně Darby, o nich nic neví

Napsat komentář