Mnoho záhad

Sloupek z pondělního vydání 17.03.91

Mnoho záhad v Gold Pitu

Poslední dobou se tu dějí podivné věci. Vražda Estebanových, nalezení těl v uzavřených dolech, abdikace dlouholetých primusů, kteří měli před důchodem a za poslední týden zmizení primusů Reed a Rosse. K tomu se zabil podle všech indícií kolega Ronald, který byl takovou stálicí v Rowin’s talkshow, který jde poslední dobou trochu do háje. Poslední tvrzení, které se říkalo v posledním díle přikládám Erwinově ztrátě blízkého, tedy Ronalda, který byl jeho nejlepším kamarádem. Byl to dobrý člověk a měl jsem ho i docela rád. Jenže bavit lidi takto? Je to trochu přes hranici podle mého skromného názoru, který tu vždy prezentuji, že ano?
Je tu mnoho otázek a málo odpovědí na otázky, které byly položeny. Doufám, že Darby a Walker brzy přijdou s nějakými novinkami s vyšetřováním či slečna Miles. Není přece běžné, aby zmizeli z hodiny na hodinu dva přední primusové a v týdnu další populární moderátor. Máme se tu bát nebo můžeme zůstat v naději, že tu je bezpečno?
Tento týden se koná jarní karneval, který má být prý novinkou. No, na to, že v pátek měla být exkurze na prefekturu, tak to i vítám. Jsem zvědavý, v jakých maskách přijdete vy a další lidé. Já se tam možná neukážu, možná ano. Jestliže máte nějaký námět na další sloupek, můžete za mnou přijít, jsem velmi rozeznatelný.
Váš Henry Clarkson 🙂

Napsat komentář