Promluva k hráčům

Pomalu se po páteční akci chýlíme ke konci první dějové linie, která už probíhá od září minulého roku. Leží mi na srdci pár věcí, které bych Vám rád sdělil prostřednictvím tohoto článku.
Ti, kteří se zúčastnili akce „Meeting at bar“ jistě tuší, že pomalu finišuje vláda Michaela Darbyho v tomto městě a všichni obyvatelé jsou už jenom jeden či dva kroky od toho, aby se dozvěděli celou pravdu a buď potvrdili či vyvrátili konspirace, které se rozebírají v novinách, v televizi nebo někde v kavárně.

Na další akci, která už tu visí na webu od včerejška („Strategické setkání“) bych byl rád, aby se účastníci této akce (i ti, kteří se nezúčastnili minulých akcí se můžou pořád připojit) už domluvili na tom, co se stane dále. Jak tedy budou společně odporovat proti Michaelu Darbymu. Možná se už na další akci konečně dozvíte, kdo je tajemná dvojice, která dodává informace tomuto malému spolku. Je tedy na čase už změnit Gold Pit skoro od základu. Vy určujete, jak to bude dále s Gold Pitem!
Jenom Vám chci na závěr říci, že nová dějová linie, která má navazovat na současnou, se vyvíjí v našich myšlenkách a na papírech zatím velmi slibně a doufáme, že se Vám bude líbit!

Napsat komentář