Info pro stávající hráče 2

Vstupujeme pomalu ale jistě již do druhé dějové linie našeho městského RPG, měl bych tu na srdci pár věcí pro stávající hráče.

Jak jistě víte z minulého článku, od 01.06. se mění letopočet z roku 2091 na 2092 podle nových reálií, které jste určitě četli. Museli jsme jej o dost zkrátit a zestručnit. Pro přiblížení situace si přečtěte opět známý článek Běžný život v Gold Pitu, který by Vám měl pomáhat vžít do nové situace Vaší postavy.
Proto je nutné, abyste přepsali nejméně sekci historie Vaší postavy a poslali během zbytku května či na začátku června na náš e-mail. diggers.underground@gmail.com Můžete změnit i charakteristiku postavy. Někteří si utrpěli své a mají z toho například traumata či duševní choroby. Poslední akce z první dějové linie nebyla zrovna nejvíce mírumilovná…
Měl bych prosbu, abyste do 31. května 2014 do 23:59 dohráli všechny hry a poté se už řídili novými reáliemi.
To je tak asi všechno 🙂 Vlastně ještě něco. Budu rád, když začnete chodit na non-rpg Chat i kvůli novým hráčům, kteří přichází. Je důležité, aby se mohli začlenit do našeho RPG. Pouze na tom záleží, jak dlouho tu, ještě vydrží toto RPG 🙂 Je náročné hledat motivaci na řízení RPG, když hraje z 40 přihlášených postav 10 :))
Hráči, kteří byli vymazání v čistkách, hlášených či neohlášených, mohou samozřejmě napsat také e-mail se změnami a požádat si o obnovení profilu. Vyhrazuji si ale právo vybírat hráče, které nabírám zpět.
S přáním pěkného zbytku dne,

Napsat komentář