Kino, starosta, billboardy

Sloupek z pondělního vydání 04.08.92
Kino, starosta, billboardy

V tomto okurkovém období se těžce hledají témata na psaní sloupků ale naštěstí se poslední dobou v Gold Pitu děje mnoho věcí, takže bych rád vyjádřil svůj „velkohubý“ názor, který mívám vždycky, když se něco stane významného v Gold Pitu.
Jak jistě jste si mohli všimnout chátrajícího Kulturního domu v centru Gold Pitu, díky Patricku Rossovi, se koná akce Kinematografické legendy, kde se v místním biografu promítají nejlepší filmy tohoto a minulého století, tak nezapomeňte přijít na ně se podívat! Některé hlasy říkaly, že Ross si touto akcí chce získat preferenční hlasy ale to si osobně nemyslím, když nechce kandidovat na starostu. To, že ohlásil kandidaturu pouze na zastupitele vidím jako jeho pomalý odchod z jeho veřejného života, což je škoda pro celý Gold Pit, když byl jedním z členů Tajného spolku jako já…
Jak se již avizovalo, příští měsíc půjdeme všichni obyvatelé Gold Pitu (tedy nejspíše většina) k volebním urnám na prefektuře. Konečně první skutečné volby pod dohledem. Bude to velmi vzrušující podívaná a zkušenost také. Mezi přihlášenými kandidáty na starostu jsou Michael Darby a Leanne Kahard, která je manželkou Erwina Kaharda a dcerou bývalých primusů. Vzhledem k těmto kandidátům chci pomocí sloupku oznámit svou kandidaturu na starostu Gold Pitu!
Vedou mě k tomu důvody, jako to, že můžu konečně prosadit své programy a své idee ve vedení města a vidím konečně šanci na změnu, skutečnou změnu. Nejspíše opouštím také novinařinu, protože by docházelo ke střetu zájmu.
Jak můžete ale také vidět v posledních dnech, na většině billboardech vidíte výraz Michaela Darbyho.
Je to smutné, nemyslíte?

Napsat komentář